Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor bejön egy ismeretlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor bejön egy ismeretlen, nagyon elkezdek mosolyogni amint szemezünk egy kicsit. Hülyének nézek ki vagy nem?

Figyelt kérdés
Mosolygós, vidám típus vagyok és nem birom ki, hogy ne mosolyogjam el nagyon magam ebben a szituációban. Jó nőnek számítok amúgy, gondolom emiatt jobb helyzetben vagyok. A férfiakon majdnem mindig fapofa marad (de szemeznek velem továbbra is), és ez miatt már egy ideje kevésbé tudom tartani a szemkontaktust, mert amint érzem, hogy most mindjárt nagyon elmosolygom magam, akkor elnézek, hogy arra koncentráljak, hogy letöröljem az erős mosolygást az arcomról. Sikerül abbahagynom, megint összenézünk és megint ugyanaz a folyamat. Nagyon szeretnék szemezni a férfiakkal, nagyon sok a lehetőségem, de ez miatt nem birok, mert azt hiszem lehet hülyének néznek. Ti mit gondolnátok ha ezt csinálná egy lány?

2020. febr. 7. 15:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
23/L amúgy
2020. febr. 7. 15:53
 2/15 anonim ***** válasza:
Kis mosoly vonzó, nagy vigyor ijesztő.
2020. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mosolyogsz is, legalább hamarabb oda mernek menni. :)
2020. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ami középen van, erős mosoly?
2020. febr. 7. 16:04
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak hülyének nézel ki, hanem az is vagy:)
2020. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne változz meg, mosolyogj, ha így érzed jól magad! A mai világban ígyis annyira depis mindenki, iszonyú jól tud esni egy mosoly BÁRMIKOR. Hidd el előbb utóbb ha mosolyogsz, a világ is visszamosolyog rád!


Én nagyon örülnék egy ilyen barátnőnek. 29/F

2020. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
#6 olyan barátnőnek, aki nagyon szeret szemezni a férfiakkal? Azért ennyire ne add alább az igényeidet, biztos találnál normálisat is.
2020. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5., 7. válaszoló: és még hogy én vagyok a hülye 😂
2020. febr. 7. 16:17
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Olvasd már vissza magad, szerintem nem vagy szánalmas? Méghogy jó nő :) Inkább egy tökkelütött szerencsétlenség képe jön át az írásodból, vagy csak hülyén fogalmaztál.
2020. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

akkor hülyén fogalmaztam. Én valószínűleg hülyének nézném, furcsának ha egy pasi nagyon erősen elkezdene mosolyogni rám 2 másodperc után hogy összenézünk és annak ellenére, hogy rajtam fapofa lenne. (Még nem történt velem ilyesmi, szóval nem tudom biztosra, hogy hogy reagálnék.) De ezért is feltételezem, hogy legtöbben mások is hülyének néznék az illetőt. De ez csak feltételezés, szeretném ha tévednék, ezért tettem fel a kérdést. Ha tévedek, akkor felvállalom a nagy mosolygást és nem próbálom visszatartani és leszokni róla.

Amúgy a 7. válaszod akkor is nonsense, honnan szeded, hogy míg kapcsolatban lennék, akkor is szemeznék pasikkal

2020. febr. 7. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!