Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mit jelent az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen mit jelent az, ha valaki éretlen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Annyit hallom ezt. Éretlen volt még egy kapcsolatra. Van benne ráció, de mégsem értem.

Valaki vágyik egy kapcsolatra, meg is szereti a másikat, aztán egyszer csak megtorpan. Mikor jön el az a pont valakinél, hogy oke, “benőtt a fejem lagya”?



2020. febr. 7. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Sok kapcsolatnak voltam tanúja, ahol ismertem jól mindkét felet, illetve velem is megesett. Egy jól működő kapcsolat, látszik mennyire egy hullámhosszon van a két fel, osszepasszolnak, még tervez is az “éretlen” fel a másikkal. Aztán egyszer csak, ahogy már irtam, megtorpanás.
2020. febr. 7. 18:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az éretlenség az, amikor valaki nem tud kezelni egy kapcsolatot, helyzetet. A kihasználás az, mikor pár szex és pár hónap után valaki otthagy a sz... rban. Azért van különbség.
2020. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, van. Hosszabb kapcsolatra gondoltam, nem 1-2 hónaposra 😊
2020. febr. 7. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Nincs ilyen a valóságban, hogy valaki "éretlen" egy kapcsolatra. Ez max egy hülye kifogás, ami akkor jön elő, ha nem megfelelő partnerrel vagyunk együtt.

Az ember arra született, hogy kapcsolatban legyen, ehhez senki sem éretlen, csak valaki később találja meg azt az embert, aki hozzá illik.

2020. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nincs még arra felkészülve, hogy kapcsolatban legyen és hogy nem biztos, hogy teljes felelősséggel tudná kezelni a dolgokat kettőjüket illetően.
2020. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!