Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Én már 1 éve bébiszitterként dolgozom.

A napokban elfogadtam egy igen jó ajánlatot.

Felajánlották, hogy maradjak ott- hétfőtől-péntekig.

Egy úgymond "gazdag" család gyermekeire kell vigyáznom, kettő aranyos kislányra ☺️


A szülők ritkán vannak otthon, de a nagybacsikájuk néha átjön, hogy hozzon nekik néhány dolgot.

Nos a gond a nagybácsival van!!! A férfi olyan 30 körüli lehet, és egy nyomulós, perverz barom!

Konkrétan amikor kicsit ledőltem, hogy pihentessem a szemeim, ő ott állt a kanapé előtt és engem nézett.

Vagy amikor reggelit készítettem(ő korán jött, hogy hozza a reggelihez a hozzávalókat), megérintette az arcom.

És még néhány hasonló dolgot csinált velem, de inkább nem írnám le, hogy mit!


Alig 4 napja, hogy dolgozom és már ilyen szörnyű dolog történtek.

Volt dolgom hasonló esettel, de ez más. Itt s fizu jó és nem szeretném csak úgy eldobni ez a jó lehetőséget...!!!

Most tegyem azt mint mindig? Szóljak a házaspárnak?



2019. máj. 20. 19:18
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Próbàld meg hatàrozottan és kissé bunkón közölni vele a tényeket.

Ha nem megy szólj nekik!

2019. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a házaspárnak és kérd meg őket, hogy tegyenek ezzel valamit mert nem szívesen jössz így dolgozni és egy a gyerekekre is rossz hatással lehet. Egyébként nem olyan könnyű normális bébiszittert találni, nem tartom valószínűnek, hogy csak úgy eldobnának.
2019. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hm.. rendben, eddig azért nem tettem, mert ő egy felnőtt és nem az én hazámban vagyok. Nem szoktam a felnőtteknek beszólni.
2019. máj. 20. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Gyűjts bizonyítékot és 1) először nyugodtan közölte vele, hogy hagyja abba, mert semmilyen szinten nem vonzódsz hozzá. 2) ha nem hagyja abba fényezése meg a bizonyítékokkal hogY zakltásért feljelentés. 3) ha még így se hagyja abba tedd is meg. 4) számolj vele hogy tönkre akar majd tenni, szóval okosan készült arra a lehetőségre is.
2019. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oh, nem tudom, hogy mit kéne ilyenkor tennem.

A meló túl jó, és csak ez az egy dolog ami zavar. Ha rosszul lépek, akkor én szívom meg.

2019. máj. 20. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem a családnak feltétlenül szólni kellene, a fickónak meg esetleg kereken kijelenteni, hogy ne zaklasson. De ettől még a családnak szólnék, hogy számodra zaklatóan nyilvánul meg a pasas. Az a baj, hogy bármilyen álommelónak is látszik, az ilyen nyomulás maradandó nyomot hagyhat a lelkedben, különösen ha nem is állsz ki magadért, csak szenvedsz. Márpedig az önértékelésed már így sincs igazán formában, ha azért nem szólsz be egy 30 éves fickónak, mert ő "felnőtt". Ha ilyen árat kell fizetned érte, rögtön nem olyan biztos, hogy ez egy annyira jó lehetőség...
2019. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem.

De nem ismerem a pasast, nem tudhatom, hogy mire képes. Ha sikerül is beszélnem a házaspárral, akkor nem tudhatom, hogy mire lesz képes és, hogy őszinte legyek, félek is egy kicsit.

De feltétlenül megemlítem a házaspárnak.

2019. máj. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!