Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal egyetértetek, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal egyetértetek, hogy az ismerkedésbe ugyanannyi erőfeszítést kéne beletennie mindkét félnek?

Figyelt kérdés
Ha egy nővel ismerkedek, akkor nem meghódítani akarom, nem tulajdonként szeretnék rátekinteni, hanem inkább barátként, aki a párom is. Ezért úgy gondolom, nem várok el azzal sokat, ha azt szeretném, hogy ugyanannyit érdeklődjön felém, a beszélgetést ne csak én kezdeményezzem, ne csak nekem legyenek ötleteim, ne csak én hívjam el találkozóra.
2020. febr. 8. 07:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Manapság nem sok nő alkalmas párkapcsolatra. A többséggel nem lehet normálisan társalogni, kommunikálni. Párkapcsolatra borzalmasan alkalmatlanok.
2020. febr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Így kellene de a jelenlegi ismerkedésemnél nem így van a nőnek még sok is ha foglalkozok vele...
2020. febr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha a nő nem érdeklődik, akkor nem jössz be neki.

Hidd el, ha úgy tekint rád, kb mindent le fog szervezni előre.

2020. febr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
MIndegy, úgyis a nő dönt.
2020. febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Jó hogy nem már azt várod, hogy a nő udvaroljon.
2020. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
#5: én azt is elvárom. 🙂 A nő el kell érje, hogy vele akarjak lenni. 32F
2020. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Feltehetően nem nagyon érdekled a not.
2020. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőként egyetértek. De, ma már nagyon kevesen vannak mindkét nemben, akik erre maximálisan hajlandóak.
2020. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha érdekled a nőt akkor érdeklődik irántad, ha nem, akkor nem. Attól még nem lesz valaki alkalmatlan egy párkapcsolatra, hogy nem érdeklődik minden jöttment után. Alkalmas, csak nem épp veled.
2020. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen, bár sok nő sajnos azt gondolja, hogy a férfi dolga mindig közeledni és beszélgetést kezdeményezni.
2020. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!