Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes találkoznom vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes találkoznom vele? Hogy zárjam le ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Üdv.


December elején az egyik kollégám nyitott felém. Volt közös érdeklődési kör, és kémia is így hamar összebarátkoztunk, majd le is feküdtünk.


Utána mondta el nekem, hogy kapcsolatban van, együtt is élnek, csak megromlott a kapcsolatuk, nem kap törődést hónapok óta, és vonzódik hozzám (testi) szeretné, ha a szeretője lennék.


Mocskosnak éreztem magam, időt kértem. Majd szilveszter hajnalán egy buliból tartottam hazafelé amikor a ház előtt várt. Nem értettem mit keres itt, később kiderült, hogy csúnyán összevesztek, mi mindketten ittasak voltunk, így nálam aludt és tudjátok..


Másnap megbeszéltem vele, hogy ezt nem szabad tovább csinálni, nem tetszett neki, de úgy láttam, ha megbeszéljük, hogy írogatunk egymásnak, akkor az elég lesz neki, jobban beletörődik.


Munkahelyemen igyekeztem kerülni, de ő amikor meglátott mosolyogva köszönt, kérdezgette mi van velem, a fülembe súgta, hogyha meggondolom magam szóljak, mert hiányzom neki. Mindennap ír, ha nem írok neki akkor aggódik, féltékeny.


Pár napja félrehívott beszélgetni bent, majd elmondta, hogy szereti a párját, de már nem vonzódik hozzá, nem működik a szex, én jutok az eszébe. A párja nyáron szeretne esküvőt, mint kiderült jegyben vannak, de ő nem tudja mit akar. Úgy érzi, hogy én kezdek belészeretni ezért kerülöm őt, és ezzel összezavarom.


Értetlenül néztem rá, majd elmagyaráztam neki, hogy én nem érzek iránta semmit, csak szex volt részemről, és mentse meg a kapcsolatát, házasodjanak össze, mi meg lépjünk tovább, felejtsük el egymást jobb ez így mindenkinek.


Utána nem is kerestem napokig, ő azért próbálkozott köszönt, meg nézett engem, de távolságtartóbb lett.


Ma írt, hogy este szeretne velem találkozni, mert meg kell beszélnünk valamit, nem szexelni akar, hallgassam meg.


Kicsit félek, hogy pont ő az aki elkezdett érezni valamit irántam, amit nem szeretnék, ezért is akartam lezárni ezt az egészet, nem tudom mit akarhat még..


2020. febr. 8. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd távol magad tőle! Mit akarsz olyan emberrel, aki már esküvő előtt megcsalja a párját?
2020. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ahogy írtam én nem akarok semmit tőle, nem is tudtam, hogy honnan jött neki, hogy én szerelmes vagyok belé.. Őszintén már terhes számomra a dolog, csak le akarom zárni.
2020. febr. 8. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szánalmas az, hogy arra hivatkoznak: otthon nem kapnak törődést és ezért jajj húdeszerelmesek... Milyen fura hogy csak az első együttlét után mondta el.
2020. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as tudom a tipikus kamu szöveg amivel elérte amit akart, régebb óta is vagyok egyedül, meg sokat is dolgoztam a téli időszakban naív voltam ez van, de éppen ezért is szeretném lezárni a dolgot.
2020. febr. 8. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!