Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem ha egy nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem ha egy nővel beszélgetek vagy rám néz rögtön elkezd remegni mindenem?

Figyelt kérdés
Amikor egy lánnyal vagy egy nővel beszélgetek vagy rám néznek rögtön elkezdenek remegni az ajkaim, a lábaim, a kezeim és néha dadogni is szoktam és olykor a levegővétel is nehezebb lesz és ez enyhe vagy nagyobb szíjfájdalommal párosul. Ha valaki sétál mögöttem a járásom is megváltozik és néha akaratlanul is sántítani kezdek. Minden nap előre félek,hogy mi lesz ha egy nő hozzám szól. Mára már a mindennapjaimat is nagyon megnehezíti ez az állapot. Semmilyen kapcsolatot nem tudok kialakítani a nőkkel.

2020. febr. 8. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Minden visszavezethető a gyerekkorra. Milyen volt a kapcsolatod anyukáddal? Milyen volt a szüleid kapcsolata? Láttál-e otthon egészséges mintát arról, hogy hogyan is működik egy kapcsolat férfi és nő között?
2020. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szüleim kapcsolata nagyon rossz volt és egészséges mintám sincsen arról,hogy milyen egy igazi szerető párkapcsolat vagy milyen egy szerető családban élni és felnőni. A szüleim hosszú évekkel ezelőtt elváltak.
2020. febr. 8. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. És nem, nem erőszakoltak meg a szüleim kiskoromban vagy ilyesmi. Az egész arról szól, hogy több időt kell nők társaságában töltened, beszélgess velük, hívd el őket sétálni stb. Eleinte nehéz lesz, de minél többet csinálod, annál inkább el fog tűnni ez a szorongás, higgy nekem!
2020. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A munkahelyen minden nap nők vesznek körül. Beszélgetni nem merek velük vagy csak nagyon szűkszavúan. Zavarni pedig nem akarom őket.
2020. febr. 8. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!