Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat ezek után tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ezek után tőlem?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy lementünk családdal Balatonra, és az egyik fiatal családtag srác, lehozta a haverját, aki nagyon jól nézett ki. A sráccal nagyon sokat viccelődtünk (a családtag haverját, akiről ez szólni fog, nevezzük el Bencének, csak hogy nehogy összekavarodjon bárki is) szóval nagyon elvoltam Bencével, és mindenki mondta, hogy biztosan bejövök neki. Meg jó párszor hívott el fagyizni, biciklizni, de én mindig nemet mondtam, és nem sértettem meg vele, hanem inkább velem maradt. Nagyon sokat beszélgettünk, és megismertük egymást valamennyire. Csak volt egy kis bökkenő. 8 évvel idősebb nálam, szóval 23 éves.

Aztán amikor hazajöttünk (ők pár nappal előbb, mint mi) akkor felvett msnre, és nagyon sokat beszélgettünk, hívott le, hogy nézzem meg, hogyan focizik. Mondta, hogy sokat jár felém,a merre lakom, és majd találkozhatnánk, fagyizhatnánk meg minden.

Ez eddig jó, csak az van, hogy egyik nap meg mondta, hogy lehetséges, hogy lesz barátnöje, mert találkozik egy csajjal...

Most akkor akarhat tőlem valamit szerintetek?


2010. júl. 23. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet csak barátnak akar...:)
2010. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
gyerekes a pasi.
2010. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy te vagy az a lehetséges barátnője. Erre még nemgondoltál?:D
2010. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Na én is erre gondoltam amire a 3 válaszíró hogy te lehetsz az a barátnő!

VAGY: Féltékennyé akar tenni hogy ezek után te mit lépsz stb

2010. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát most 3lehetőség van:)

1. barátnak akart

2. a barátnős beszólással féltékennyé akart tenni

3. lehet hogy célzott arra, hogy te leszel az:)

2010. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ucsó vagyok

Talán kérd meg hogy meséljen neked a lányról:) mert nagyon kiváncsi vagy:) mondja el hogyan néz ki, hol ismerte meg stb. mi a kedvenc fagyija?:)

2010. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hehe, nekem is ugyanez volt. Kértem, hogyha már úgyis haverok vagyunk mutassa be. Persze a csajszi valahogy sosem ért rá... Aztán két hét után odahúzott magához, szó szerint hallottam, hogy dörömböl a szíve, és azt mondta: "Te vagy az a lány". Ennek már 15 éve, de soha nem fogom elfelejteni... Sok sikert :)
2010. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ma 12:01 nagyon jó történet a tied?na és mi volt összejötetek?talán együtt is vagytok?
2010. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy össze jöttünk :) 2 évig tartott... :) Azóta ő is megnősült, és én is férjhez mentem, de a mai napig ha találkozunk, még mindig ott van az a bizonyos szikra... :)
2010. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát... köszi mindenkinek.

Én már csak azért is kétlem, hogy én lennék az, mert hát van köztünk egy 8 év, és már csak ez is... És ugy tudtam meg, hogy találkozik valakivel, hogy msnen nekem irta meg, hogy "akkor legyél 8 körül a boltnál" és elkezdi "jaj, ezt nekem neked akartam írni, bocsi" Bár így is féltékennyé tehet...

2010. júl. 23. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!