Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány, a lényeg hogy nagyon bírjuk egymást és mindig megszokott ölelni amikor találkozunk. Küldött egy ilyen idézetet ma amikor facebookon beszélgettünk:


Álmodd, amit álmodni akarsz;menj oda ahova menni akarsz; légy az, aki lenni szeretnél; mert csak egy életed van és egy lehetőséged, hogy megtedd mindazt, amit meg szeretnél tenni.


Én erre egy nagy hülyeséget válaszoltam és viccet csináltam az idézetből, és rá pár percre kiírt egy ilyen idézetet az üzenőfalára: Sok fiú szívesen járna velem. nem vagyok annyira csúnya lány és próbálok kedves lenni.. miért nem veszel észre? vicces.. te vagy az egyetlen akinek nem kellek, pedig a teljes szívem odaadnám neked. :$


Ezen kívül mindent lájkol amit kiírok és minden képet amit kirakok. Én ezeket jelzésnek vettem hogy talán szerelmes belém. én 15/F ő 13/L


2011. aug. 14. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát talán... :-)
2011. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 x) ***** válasza:
Igen elég valószínű. (13 éves koromra visszaemlékezve) az ilyen idézetekkel próbál üzenni, még akkor is ha tudja, hogy valószínűleg nem érted miről van szó. :)
2011. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pf...hagyjad már!13 éves még csak gyerek,(persze te is az vagy) de ha neked bejön...
2011. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gyerekek. :)
2011. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy rákérdeztem finoman de csak egy kérdőjelet írt úgyhogy inkább nem fojtattam tovább mert nem akarok egy barátot elveszíteni és annyira járni sem akarok vele.
2011. aug. 14. 22:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez olyan aranyóóós! Mit is akarna hát járni!
2011. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vajon mit is akarhat??? Fogalmam sincs, ahogy így gondolkodom, egyszerűen rejtély! De majd megkérdezem a barátaimat is, hogy vajon hallottak-e már hasonló dologról?


Nahát, el sem tudom képzelni, hogy mit is akarhat?

2011. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
jó oké én is tudtam mit akar! csak én nem szeretnék vele járni, viszont nem akarom hogy szomorú legyen.
2011. aug. 14. 22:48
 9/15 anonim ***** válasza:

kezdj el neki arról mesélni, hogy neked tetszik xy.

ha úgy teszel, mintha kis puhap*cs lennél, akkor úgy a legegyszerűbb. ennyi idősen legalábbis nem tudtam volna értékelni, ha egy srác a szemembe mondja, hogy nem akar tőlem semmit.


tény, hogy 17 éves fejjel, inkább mondják a szemembe, hogy bocsi nem tetszel, minthogy ezt csinálják; de ennyi idősen ez még oké lenne szerintem.


de ne kérdezz rá nála, hogy neki ki tetszik! mert ha megmonjda valahogy, akkor neked lesz egyre kínosabb.


DE! ne játsz vele, ne használd ki, és ne hitegesd!


és meg említheted neki, hogy nagyon jó barátnak tartod, és hogy örülsz, hogy ezt nem rontjátok el a járással. talán felfogja, vagy nem.

2011. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Figyu, ez így nem fog menni. Ha nem akarsz vele járni, akkor sajnos el kell szomorítanod. Persze nem mindegy, hogy ezt hogyan közlöd vele. Ne legyél bunkó, és mutasd ki neki, hogy ő ettől egyáltalán nem csökkent a szemedben. Nem hiszem, hogy megharagudna rád.


A barátságot pedig meg lehet (sőt érdemes) megtartani. De ez már rajtatok múlik.


Pedro

2011. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!