Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ezek után a nőről? Őszinte volt és ez becsülendő, vagy inkább elítélendő?

Figyelt kérdés

A történet régi, amikor még nagyon fiatalon házasodtak az emberek.

A nő 18 éves, a férj 23 és friss házasok, a nőnek a férje volt az első férfi az életében.

Egy színdarab hatására a férj megkérdezi a feleségét:

" Ha holnap valamilyen betegség, vagy baleset miatt olyan tehetetlen nyomorékká válnék, hogy csak feküdnék és neked kellene minden szempontból ellátnod, akkor kitartanál mellettem életünk végéig, vagy elhagynál?

Erre a nő azt válaszolta, hogy

- Nem tudom! Nagyon fiatal vagyok és olyan hosszú még az élet, bármi jöhet, ami miatt elmennék. Magadra nem hagynálak, gondoskodnék az elhelyezésedről, de elképzelhető, hogy az igazi életet választanám.

Azt viszont biztosan tudom,hogyha én kerülnék ilyen helyzetbe, akkor ilyen áldozatot nem várnék el és nem fogadnék el tőled, hanem én küldenélek el!"


Ti mit válaszoltatok volna, de főleg őszintén, mit tennétek ilyen helyzet esetén?

(Megtörtént eset)


2020. febr. 9. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt válasz, senki sem tudja, hogy mit tenne ilyen esetben ameddig bele nem kerül.
2020. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt szerintem is.
2020. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, helyes.
2020. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rólam tudni kell, hogy utálom az emberek álszent és kamu szövegeit, amik arról szólnak, hogy saját magukat idealizálják. Szóval, szerintem a csaj válasza teljesen korrekt és érett volt. Nem próbálta magát jobbnak beállítani, hanem őszintén elmondta, hogy mi a helyzet.
2020. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van. Aki mást mond, az magának is hazudik.
2020. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Attól függ, hogy volt e templomi esküvőjük, mert ott arra tesznek esküt, hogy "Jóban-rosszban, egészségben-betegségben, míg a halál el nem választ!" És ebben az esetben a kérdés fel sem merülhet, a válasz meg esküszegés.

Egyébként az ilyen kérdéseket jobb előre tisztázni.

2020. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a világ legnehezebb kérdése. Voltam már sokmindenben, de nagy hirtelenjében nem tudnék rá mit mondani, de ennyi idősen ez teljesen korrekt, sőt pali helyében én küldeném el, és akárhogy akarna küzdeni hogy segítsen nem fogadnám el.
2020. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szemét kérdés, eleve miért kellene neki pelenkázni, fürdetni, emelgetni? Erre vannak a nővérek/fizetett segítség. Én sem hoznám ilyen helyzetbe a párom, ideiglenesen sem. Ha te igen, önző vagy.


Szerintem többfajta fogyatékkal simán lehet élni a másik mellett, amíg beszél(jelel), és mozog valamije, addig oké, testileg és szellemileg képes kielégíteni a partnerét, de a tolókocsis szemmozgással kommunikáló megboldogult proffal nekem nem menne, bármekkora szerelem is volt, vagy mellette vagyok és egy idő után az ő életét is mérgezem akaratlanul, vagy elhagyom.


Szerintem egészen korrekt a válasza, megbízható nő, nem ígérget, nem akar átverni

2020. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!