Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért smarolok mindig részegen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért smarolok mindig részegen?

Figyelt kérdés

Én meg jozanul nem csokoloztam, pedig mar parszor csokoltak meg😬

De miert mindig reszegen? Ulok a buliban egy kicist vagy kicist jobban reszegen, altalaban eleg jol nezek ki ilyenkor, mellem ul egy srac es elkezdunk smarolni. Nem vagyok szajha egyebkent, meg baratom sem volt soha, es olyan jol esik ilyenkor.



2020. febr. 9. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
De szajha van, nem tudom miért kell a nyilvánvalót szépíteni. Részegen leül melléd egy idegen és smároltok, mi ez ha nem szajhaság?
2020. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy vagy szajha! Az ilyen #1 félékkel meg ne foglalkozz! Nem volt még barátod, de azért izgatnak az ilyen dolgok, mert a hormonok azért dolgoznak. Amikor csökkennek a gátlásaid (a pia miatt) akkor könnyebben probálkkozol. Normális vagy!!!!!!
2020. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ha azt jelenti normálisnak lenni, hogy illeszkedsz a társadalomba, akkor nem tagadom az vagy, ma mindenkinek b**zásból áll az élete és, nem tud kitekinteni a pu**iból meg leszállni a fa**ról. Viszont ha az emberekre nem véres húsként tekintünk nemiszervvel, akkor szajha vagy és kész, akárhogy nyal fel akárki.
2020. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Amikor gimis voltam velem is előfordult ilyen párszor. Nyilván nem minden héten, vagy minden bulin, mert össze tudom számolni hányszor, és ezek a fiúk nem is voltam soha teljesen idegenek. Közös ismerőseink szinte minddel voltak. Egyetlen egyszer volt olyan, hogy lementem életemben először a baráti társasàgommal egy diszkóba és elkezdtem táncolni egy idegen pasival aki törve beszélte a magyart. Hirtelen lekapott engem tánc közben. Mai napig nem tudom a nevét sem. Ezt nagyon szègyellem is. Emiatt viszonylag sokáig tényleg szajhànak éreztem magamat, de azóta már mondhatni felnőttem és nem csinálok ilyeneket.

Alapvetően ennek egyébként nincs semmi értelme. Növeli az egódat, lehet hogy ki is panaszkodhatod magadat az idegen pasinak, vagy beszèlgettek egy jót, aztán másnap "feledetitek a tegnapot". Ha nem volt még kapcsolatod fiatal lehetsz, tombolnak benned a hormonok, kezdenek érdekelni az ilyen dolgok. Majd kinövöd.

2020. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezt amugy nem ertem a nokben tenyleg

Az egyertelmu hogy mindegyik szajha, mert hat a ferfiak is

De en mondjuk nem tudnek smarolni random emberekkel, mert rohadt undoritonak tartanam hogy azt se tudom ki az de lenyelem a nyalat

ilyen nem fordul meg?

2020. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A bulikat pontositanam hazi bulira, szval nem tok idegenek, alt velem egyidosek es kozos ismeros minddel van, es azt is tudom h hany ilyen volt kivek mikor hol szval azert nem olyan "durva". Inkabb csak azt tartom furanak ahogy az elozo is irta, h o nem tudna "idegenekkel"(kozos ismeros az van ugy idegen nekem) smarolni, es baratnoim is vannak akik mondtak h erzelem nélkül nem tudnak, de en siman es meg elvezem is, ezt tarzom furanak. Hogy miert tudom elvezni ha semmi erzelmi resze nincsen a dolognak.
2020. febr. 18. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!