Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátom erőszakosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátom erőszakosan bánt velem részegen, ti hogy viszonyulnátok hozzá ezek után?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk bulizni és ez a barátom sokat ivott. Buszozni így nem akartunk, és két megállóért taxi se érte volna meg, úgy döntöttünk hazakísérem. Már az úton többször meg akart ölelni, meg olyanokat mondott hogy én vagyok a szerelme, pedig mondtam neki, hogy ezt ne csinálja. Fölkisértem a lifttel is, ott is állandóan ölelgetni akart, de mindig ellöktem, viszont egyre jobban erőszakoskodott. A végén úgy átölelt hogy nem engeedett el, pedig próbáltam kiszabadulni. Nagyon megharagudtam rá, ott is hagytam, hazamentem. Azóta folyamatosan írt hogy bocsánat amiért így viselkedett, ne haragudjak st. Még nem válaszoltam neki mert kicsit dühös vagyok rá. Ti mit tennétek? Meg tudnátom neki bocsátani? Csak én túlzom el?


L23


2020. jan. 18. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Megveretném a barátommal (párommal).
2020. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ital sok rossz okozója ha bűntudata van miatta akkor szerintem ez azért nem megbocsáthatatlan. Lehet tényleg szeret csak a sok pia ilyen gátlástalanul hozta elő.
2020. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nincs barátság férfi és nő között.

Az egyik mindig többet akar.

2020. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem barátkozom alkoholistákkal.
2020. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legközelebbi találkozónál (akár véletlennél) rátaposni a mogyoróira...
2020. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a jövőben tartózkodnék attól hogy kettesben maradjunk. Valószínűleg félnék tőle főleg ha ittas. Ez nem megbocsátás kérdése. Ilyen téren mindenkinek egy lövése van ha eljátsza a bizalmat akkor veszett ügy mert mindig ott motoszkál majd a fejemben a mi van ha.... és így nincs bizalom. Akiben nem bízom az pedig nem lehet a barátom. Ettől még nem lennék vele bunkó csak máshol húznám meg a határokat.
2020. jan. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már ott elakadtam, hogy te kísérted haza...

Ez a legújabb módi, hogy buliból a nő kíséri haza a piás csávót?? Te tudod...

2020. jan. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Mindenféle barátságot megszüntetnék vele, ennyiből meg is eroszakolhatott volna. Az ilyen nem barát!
2020. jan. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!