Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook-nyilvánosság: mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook-nyilvánosság: mi lenne itt a megoldás?

Figyelt kérdés

Előre bocsátva: tudom, a gondom a közösségi média szüleménye, de ha már ez van, akkor ez van. Nekem ez tényleg fejtörést okoz, aki szerint hülyeség, az kíméljen meg a válaszától, köszönöm.

Tehát: van egy csodálatos barátom, már egy hónapja, de két hónapja ismerem. Ő szeretne némi nyilvánosságot adni a kapcsolatunknak, ami nekem sosem volt szokásom, pedig ő már a harmadik férfi az életemben. Így amikor ki akarta rakni a szerintem túl magamutogató státuszváltást, hogy kapcsolatban vagyunk, mondtam neki, hogy légyszi, ne, én ezt nem szoktam. Ezért cserébe viszont, hogy ne érezze azt, hogy szégyellem, megígértem, hogy pár diszkrét közös képünk attól még lehet, egyszer-egyszer.

A gond ott kezdődik, hogy legutóbbi exem - éppen a legrámenősebb alkat a sorból - ismerősöm még mindig. Vele nagyon durva múltunk van, nem tartanám taktikusnak sokadjára is törölni vagy tiltani, de elég kínos volt, ahogy ezt elmagyaráztam a mostani barátomnak (bár megértő volt), hiszen ő az exét már törölte. Na már most...

Én exemre ráírtam, amikor anno barátnője lett, mert akkor még szerettem. Több órás veszekedés lett belőle.

Már rég nem érdekel, mit csinál, de kiindulva a régi dolgokból, úgy érzem, ha nekiállnék most hirtelen posztolgatni, azzal nem biztos, hogy jót tennék a jelenlegi kapcsolatomnak, vagy főleg, magamnak. Mert ha éppen szingli, vagy csak szórakozásból, is kinézem belőle, hogy kölcsön kenyér visszajár alapon most ő csapna balhét, pedig nem akarok vele veszekedni, sőt, beszélni sem már semmiről. Viszont éreztetni akarom a barátommal, hogy nem akarom titkolni ebben a gyönyörűséges online térben sem (pláne nem a csávó miatt), és büszke vagyok rá.

Ti mit tennétek a helyemben?



2020. febr. 10. 03:15
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Állítsd be a láthatóságot úgy, hogy csak az lássa, akinek kell.

Így mindenki boldog lesz.

2020. febr. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
VAlóban nagyon finoman lehet szabályozni, hogy ki mit lásson abból amit rögzítesz. Mindazonáltal az exeddel kapcsolatban előbb-utóbb döntésre illene jutni (az érzelmi kötelék megmaradásával nehéz lesz újat találni), ez a kérdés szerintem erről szól. Két lehetőség van: vagy engedsz a párodnak és törlöd vagy keresel olyat (esetleg meggyőzöd a jelenlegit), hogy ő fontos neked. Mondjuk felőlem azzal haverkodhatnál akivel akarsz.
2020. febr. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Exet törölni tiltani és akkor mindenkinek jó lesz. Ebben mi a nem taktikus?
2020. febr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Csak a barátod. Nem a férjed. Tegye ki ő magánál ha annyira akarja. Ennyi.
2020. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj valójában èrdekel tèged mert vele foglalkozol ami elèg gáz, hogy az exedet nèzed ès nem a jekenlegi kapcsolatodat.
2020. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tiltod az exedet? Jobban érdekel az ő véleménye, mint a párodé?
2020. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Boldog egy kapcsolat lesz ez, hogy az exeddel foglalkozol. Amúgy, marha felnőttes az egész, írd ki a tinibe.
2020. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Látom, baromi viccesnek érzik itt magukat páran :D az értelmes válaszolóknak meg köszönöm. Erre voltam egyedül kíváncsi, nem vagyok fent sokat facen, nem voltam képben a láthatóság beállításával, de szuper, most már ezt is tudom.

A többi random pszichológai megfigyelés meg nem érdekel, megvan a kérdésre bőven az okom, de a részletekhez semmi közötök, drágáim. ;) Na puszipacsi.

2020. febr. 11. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!