Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudnál a volt párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Hazudnál a volt párodnak arról, hogy milyen a kapcsolatod a jelenlegi pároddal?

Figyelt kérdés

2020. febr. 10. 07:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem, en sem csevegek exekkel, de valoszinuleg ha megis valamiert igy alakulna es a kapcsolatom kerulne szoba, annyit mondanek, hogy jol vagyunk, minden rendben, tok mindegy, hogy egyebkent ennel joval fantasztikusabb a kapcsolat, vagy epp szakitas szelen allunk. Ez szerintem nem hazugsag, hanem ilyen “semmi kozod hozza” valasz.

Az, hogy rossznak irja le elotte a kapcsolatotokat, szerintem semmi jot nem jelent, nem biztos, hogy akar veled szakitani, de az exnel mindenkepp jo pontokat probal szerezni, szimpatiat kisajtolni belole es nem biztos, hogy artatlanok a szandekai.

2020. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ha engem megkérdezne egy ex ilyenről, azt mondanám neki, hogy semmi köze hozzá.

Nekem ez az eset úgy hat, mintha az exét talonba akarná kicsit tartani, amolyan "elhúzza a mézes madzagot az orra előtt", hogy azért annyira te nem vagy jó.

Mondjuk ha ilyet állítana rólam a párom, komoly aggályaim lennének a kapcsolattal. Ugyanis gyanús, hogy nekem hazudja a szépeket és nem fordítva.


31n

2020. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!