Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem egyedül élek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem egyedül élek, akkor nem lehet szexkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel néha szexelünk. De hozzám csak akkor jött, ha elutaztak a szüleim. Mert én még otthon lakok. Ha kivennék szobát oda nem akar jönni. Kapnék kölcsön egy hétvégi házat ismerőstől, de oda sem akar menni.

Mégis mi lenne a megoldás?


(A csajhoz sem lehet menni. Mielőtt valaki megkérdezné)



2020. febr. 10. 20:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig már nem akar veled szexelni. Ezek csak kifogások.
2020. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"Ha tényleg szexelni akar veled,megelégedne egy bokorral is"


Te pasiként így gondolkodsz, de a nők nem ilyenek. Őnekik kell a kényelem.

2020. febr. 10. 20:36
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira úgy gondolod, hogy akar téged, akkor mi a kifogása a szobának a kivételére? Gondolom a szobában nem lesznek ott a szüleid, tehát ez kifogásként nem jöhet fel.
2020. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Eddig mindig eljött hozzám, ha egyedül voltam. Talán azért nem jön el kivenni szobát, mert őneki nem olyan fontos a szex így szerelem nélkül.

Viszont nekem kevés ez a 3 hónaponta szex. Persze lehet mondani, hogy ott vannak a prostik. De azoktól nem kapok meg annyit egy szexben, pl. csókolózni sem lehet velük.

2020. febr. 10. 21:06
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

3 havonta szex? Jézusom :D

Nos én nő vagyok. És pont leszarom hogy kivel találkozom miközben a sráchoz megyek szexelni. Nem különösebben érdekelne az sem ha a szüleiddel találkoznánk, bár tény, hogy lehet nem ártana már külön költözni :D

De még ha ennyire rá is görcsölnék erre, hogy jajj de kellemetlen meg ne lássanak... Ha kivennél valahol egy szobát vagy valami ismerős kölcsön adná a lakását simán mennék. Úgy sem ismer a kutya sem és azt is hihetik, hogy egy pár vagyunk.

Abban az esetben lenne mindenre kifogásom ha amúgy már egyáltalán nem akarnék tőled szexet sem... Csak mondjuk lehet nem akarlak megbántani stb.

27/L

2020. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"Nos én nő vagyok. És pont leszarom hogy kivel találkozom miközben a sráchoz megyek szexelni."


Akkor te egy belevaló, vagány nő vagy aki nem fél semmitől. De az ilyen nőkhöz nem volt szerencsém. Nekem sok más nő ugyanezt mondta, hogy kellemetlen neki szülőkkel is találkozni, bemutatkozni stb.

Ő pedig azért nem jön kölcsön kért lakásba, mert attól tart megjelenne a tulaj és megzavarna. Ami akár még meg is történhetne. Ahol meg szobát lehet kivenni, ott mi van ha ismerős dolgozik és róla pletykálnak stb. Amúgy sem aludna ott, mert amikor nálam alhatott volna, akkor is haza ment. Viszont azt is mondta, ha én egyedül laknék, akkor jönne ő gyakran...Ha meg csak pár órára mennek el itthonról, akkor sem jön el, mert nem akarja az órát nézegetni és futtában szexelni.

2020. febr. 10. 22:37
 17/22 anonim ***** válasza:
Fizess az alkalmakra, egy hotel/motel szobát.
2020. febr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Bocs most olvastam el, akkor ha a szoba kivétele is probléma, akkor tényleg már nem akar...
2020. febr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ja,ha saját lakásban laknál,menne gyakrabban?Ez csak a penzedre hajt.3 havonta szex?Biztos csak neked,őt meg kezelgeti más/mások.Keress valaki mást.
2020. febr. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
3 havonta szex anyuék kisszobájában, és "szexkapcsolat"-nak hívod? :D Roppant felnőttes! :DDDDDDDDDDD
2020. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!