Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek mindig így? Min...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek mindig így? Min kellene változtatnom magamban?

Figyelt kérdés

19L vagyok és még nem volt barátom nem volt első csók semmi. ( priváttól kíméljetek nem ezért írom) és úgy érzem soha nem lesz senkim pedig már vágyom egy kapcsolatra. Eddig voltak már páran akik megtetszettek túlságosan is de beszélgetésnél tovább nem jutottunk. Lennének lehetőségek mert pl. írnak rám fiúk de valahogy egyikkel sincs kedvem beszélni és félreértés ne essék nincs velük semmi bajom teljesen átlagosak csupán nem keltették fel a figyelmem és én képtelen vagyok interneten ismerkedni. Voltak páran akik elhívtak valahova de biztosan nem mennék el sehova egy "ismeretlennel". Miért nincs mostanában arra példa hogy egy ember akár buszon vagy akárhol csak szimplán vmilyen okból kezdeményez? Én túl félénk vagyok és csak várok és várok. Fogalmam sincs min kellene változtatnom magamban. Talán nyitottabbnak kellene lennem? Buliba nem járok sűrűn de akkor se ismerkednék ott se össze senkivel. :"D ahogyan viselkednek egyes emberek.

Van más is ilyen ""lehetetlen"" helyzetben ilyen téren?



2020. jan. 26. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem minden ismeretlen ember egy barom. Meg attól, hogy buszon bárhol valaki leszólít és elhív, még ugyan úgy ismeretlen lesz, mint ha neten ismerted volna meg.
2020. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen ebben teljes mértékben igazat adok, de mégis másabb szemtől szemben beszélni mint egy olyannal irogatni akinek nem látod a valódi reakcióit és ki tudja még mennyivel beszél párhuzamban egyszerre.

(Nem hinném hogy sok elvárásom lenne még ezt kifelejtettem a szövegből)

2020. jan. 26. 15:03
 3/8 A kérdező kommentje:
és én sehol nem utaltam arra hogy az ismeretlen emberek barmok csak úgy megjegyezném.
2020. jan. 26. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy valóságban megismertnél is ismerkedhet bárkivel rajtad kívül :D
2020. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mai srácoknak nem igazán van tökük odamenni az utcán a kiszemelt lányhoz, ezért bújnak a net mögé. Félnek az elutasítástól vagy, hogy hülyének nézik őket. Én is így voltam régebben. Sok elutasítást kaptam, ezért egy idő után megszoktam és nem idegeskedtem ezen. Ma odamerek menni bárkihez elkérni a számát, max elküld a fenébe :D
2020. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát arra sem gondoltál, hogy aki sok elutasítást kapott, vagy soha nem volt csaja, az hogy fog majd kezdeményezni, szerinted? Nem egyszerű dolga lesz...


Türelem...

A lényeg, hogy ha lesz kiszemelted, akkor mindig próbálj jeleket küldeni. A srácnak majd észre kell vennie...

2020. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Félénk vagy, hogyan szoktál viselkedni? Kerülni szoktál?
2020. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm a válaszokat. Természetesen megértem a férfiak oldalát is. jogosak amiket leírtok. nálam kicsit másképp mennek a dolgok és nehezebben nyílok meg. vannak fiú barátaim is akikkel nagyon jól kijövök és ők kezdeményeztek az elején nehezen nyíltam meg nekik. arra is gondoltam hogy sok fiú türelmetlen kell nekik a könnyebb préda de ebből is sokan kivételek. lehet csak nem a megfelelő emberekkel sodort össze az élet?!
2020. jan. 26. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!