Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pestről Miskolc közelébe, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pestről Miskolc közelébe, a nyomorba költözni valakiért, aki fordítva nemet mondott?

Figyelt kérdés

Barátnőm Újcsanáloson, Miskolctól 25 km-re, ő azt akarja költözzek oda. Több probléma van, legfőképpen hogy nekem itt van házam, itt van édesapám, aki beteg, tolószékhez van kötve, én ápolom. A másik, hogy van egy jól fizető munkahelyem, ahol már 6 éve dolgozom. Korábban nézegettem milyen lehetőségek vannak Miskolcon és környékén, de alig találni valami munkát, nem lehet úgy ugrálni mint Pesten és a fizetés is nagyon kevés. Ő kiadta az ultimátumot, hogy édesapámat öregek otthonába is rakhatnám, két hetente meglátogathatnám, ő pedig intézne nekem munkát (ami legalább 140000 ft-al kevesebbet fizetne, mint a mostani állásom). Elég gusztustalannak tartom, hogy ilyet mondott, illetve közölte hogy ő nem akar Pestre költözni, de ha én nem megyek oda akkor hamarosan szét fogunk menni. Szeretem őt, vele szeretném leélni az életemet, de nem akarom magamtól azt eldobni, aki egyedül felnevelt és nem akarok a nyomorba költözni. Ő csak azért nem jön ide elmondása alapján, mert nem szereti Pestet, ő nem érzi magát ide valónak. Tulajdonképpen mit lehet ilyen helyzetben tenni?


Ő 25L és 32F


2020. febr. 11. 12:31
1 2
 1/14 acelsziv ***** válasza:
82%
Én nem mennék. Eleve, hogy apukádat passzold le és menj le a nyomorba... Vannak még lányok. Értelmesebbek is.
2020. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Hidd el, jobban jársz, ha nem vele éled le az életedet. Még örülhetsz is, hogy őszinte volt, és hamar kiderült, milyen.
2020. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Én biztos nem mennék. Ha Pesten sokkal jobb a lehetőségetek van fix jól fizető állásod+ édesapád is olyan helyzetben van akkor nincs kérdés szerintem. Ép eszű ember arra törekszik, hogy minél jobb legyen..
2020. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Adjak fel mindent érte? Nem hiszem, hogy ebbe bele mennék. Keressél egy másik, idősebb nőt. Huszonévesen még máshogy jár az eszük.
2020. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Úgy bírom ezt a baromságot hogy mindenki Nyugat Magyarországról vagy Pestről azt hiszi hogy keleten ilyen nagy nyomor meg Mordor van :D Én keleten lakok és van saját lakásom, kocsim hitel nélkül, eddig 3 állásom volt viszonylag könnyen is találtam protekció nélkül és sose dolgoztam szalag mellett a gyárba. Egyszerűen aki tanul és képzi magát az tud előrébb menni, az életképtelenek meg nem. Lehet lepontozni..

28N

2020. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Kompromisszum, nem kell Budapestre költözzön, hanem egy közeli városba például???

Ha alapból ellenzi ezt is akkor nem szeret igazán, és jobb is ha szakítotok.

2020. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Hát én alapból kidobnám az olyan embert, aki arra kérne hogy adjam otthonba az apámat csak azért mert neki nem tetszik Pest.

De ha nagyon szeretnél megoldást: költözzetek kisebb városba, ahonnan egyszerű a bejárás. Érd, Diósd, Budaörs, Törökbálint, Szigetszentmiklós, Dunakeszi, Göd, Vác, Gyál, stb. Ezek között bőven van olyan, ami hasonlít ahhoz, ami otthon van neki. Például Érdnek a kívülieső részei konkrétan ugyanolyanok, mint egy borsodi kisváros, mondom ezt úgy, hogy 19 évig Borsodban laktam.

2020. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez a csaj kuka, itt nincs kerdes.


Btw ezert nem kell mindenfele tavkapcsolatba kezdeni.

2020. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem költöznek. Szakitanek. Főleg az ultimátum miatt, de anélkül is bolond lennék egy kis faluba költözni.

Na ezért van az, hogy én eleve nem is ismerkedem nem pestiekkel.

2020. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Mi a kérdés?

Nincs Pesten elég nő?

Miért nem Ghanában keresel?

Klassz lehet odaköltözni.

2020. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!