Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pestről Miskolc közelébe, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pestről Miskolc közelébe, a nyomorba költözni valakiért, aki fordítva nemet mondott?

Figyelt kérdés

Barátnőm Újcsanáloson, Miskolctól 25 km-re, ő azt akarja költözzek oda. Több probléma van, legfőképpen hogy nekem itt van házam, itt van édesapám, aki beteg, tolószékhez van kötve, én ápolom. A másik, hogy van egy jól fizető munkahelyem, ahol már 6 éve dolgozom. Korábban nézegettem milyen lehetőségek vannak Miskolcon és környékén, de alig találni valami munkát, nem lehet úgy ugrálni mint Pesten és a fizetés is nagyon kevés. Ő kiadta az ultimátumot, hogy édesapámat öregek otthonába is rakhatnám, két hetente meglátogathatnám, ő pedig intézne nekem munkát (ami legalább 140000 ft-al kevesebbet fizetne, mint a mostani állásom). Elég gusztustalannak tartom, hogy ilyet mondott, illetve közölte hogy ő nem akar Pestre költözni, de ha én nem megyek oda akkor hamarosan szét fogunk menni. Szeretem őt, vele szeretném leélni az életemet, de nem akarom magamtól azt eldobni, aki egyedül felnevelt és nem akarok a nyomorba költözni. Ő csak azért nem jön ide elmondása alapján, mert nem szereti Pestet, ő nem érzi magát ide valónak. Tulajdonképpen mit lehet ilyen helyzetben tenni?


Ő 25L és 32F


2020. febr. 11. 12:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%

Azért nem kell megszólni ezt a környéket sem ,itt is vannak jómódúak és szegények is...

Saját tapasztalatom is,hogy amivel Pesten többet kaptam az igaz de az el is ment a lakhatásra.


Ha csak ez lenne akkor még azt mondanám költözz ,van aki itt is megtalálja a számítását és jó állása van.

De beteg családtagot nem hagyunk magára ,így emiatt NE.

2020. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
25%

Hülye vagy?????

Maradj.

Ha szeret megy ő.

2020. febr. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mivel az otthon költségeit az ottani fizetésedből úgysem lehetne kiköhögni, így nem nagyon kell min gondolkodnod.
2020. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%

Pár mondatban ez nem leírható:)


Én 5 évvel ezelőttig faluban laktam, kutya nem költözne oda. Már ott össze tudtam annyi pénzt szedni, hogy vettünk egy kifejezetten nagy házat egy nagyon klassz városban, a legjobb részen. A többi nem mesélem.

Most már itt lakunk, de nem mondom, hogy nem volt jó faluhelyen. Én mondjuk simán laknék Budapesten is, meg Londonban is, teszek rá hol van, ha azt csinálhatom amit szeretek.

2020. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!