Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudok túllépni

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok túllépni

Figyelt kérdés

Előre kérek mindenkit, hogy aki nem érzi magát eléggé "felvilágosultnak" a témához ne szóljon hozzá.


Szóval az a helyzet hogy egy sráccal volt pár hónapon keresztül egy *barátság extrákkal* kapcsolatom. Régóta ismertük egymást már előtte is, hogy miért alakult így abba inkább nem mennék bele, de ez ez lett belőle. Én kezdtem többet érezni iránta , ugyhogy az egész abbamaradt. Megmondtam neki hogy nekem ez rossz, és nem való egy ilyen szexkapcsolat.

Volt pár alkalom még a "szakítás" után, hogy megkeresett hogy találkozzunk, nekem nagyon hiányzott így látszólag mindig belementem, ám az utolsó pillanatban mindig lemondtam a találkákat... így azóta nem is találkoztunk. Azt hittem azért keresett mert többet akar, hisz megmondtam neki hogy én nem akarok csak szexet, de valahogy kimondtatlanul is mindig az jött le az üzenetei alapjan, hogy csak azt akarja.

Eltelt pár hónap, azt hittem jobb lesz, de nagyon hiányzik. Szívesen találkoznék vele, csak meginni valamit, beszélgetni... De nem igazán akarok ráírni ezzel mert legutóbbi beszélgetésünkkor már nem is válaszoltam neki , mert éreztem csak szexelni akar.


Nem tudom elfelejteni, próbáltam.. Mit tegyek , hogy máshogy tekintsen rám? lehetséges hogy ennyi idő után már eljönne velem randizni csak azert nem ír mert legutóbb se jött össze a találka?


2020. febr. 11. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne csinálj SEMMIT. Ha magától nem keresett akkor nem akar többet, csak újra belekevernéd magad ebbe a spirálba teljesen értelmetlenül. Benned fellángolás, ő még továbbra se érezné semmit. Csak magadnak csinálsz felesleges szenvedést.
2020. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ertem , de tobb honapon keresztuk tart a fellangolasom?

Nekem mindig is tetszett, mar regebben is , ereztem hogy van kozottunk egy hatalmas vonzalom .. tok jol el tudunk beszelgetni is , egyszeruen nem ertem mi a baj

2020. febr. 11. 17:50
 3/15 A kérdező kommentje:
Vagyis el tudtunk, mert mar nem is beszelunk
2020. febr. 11. 17:51
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy csak rajtad múlik, tovább tudsz-e lépni. Amíg folyamatosan a srácon pörögsz, addig nem fog menni a továbblépés és megfosztod magad egy kölcsönösségen alapuló kapcsolattól.
2020. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vonzalom mással is lesz, sőt, több is. Ha magadat ülteted vissza ebbe a hintába, a büdös életben nem lépsz túl. Ő nem fog máshogy nézni rád.
2020. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes egy kérdés.

Nekem az néhány dolog nagyon szembeötlő, még pedig a szex, fájdalom, hiány, élvezet, függés. Mit jelentenek számodra ezek a fogalmak a kapcsolat függvényében? Mit tölt be nálad ez a srác? Mit ad neked amiért jó vele lenni? Mi az, ami nincs meg a te életedben hogy boldog lehess de vele igen?

2020. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést... Már több éve így érzek és vagyok. 😔
2020. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

az a sztori ami úgy indul, hogy barátság extrákkal, eleve magában hordozza az ilyen fordulatot. Természetes, hogy érzel iránta, különben nem feküdtél volna le vele. Nyilván ahogy elmélyült a kapcsolat úgy lett egyre nehezebb nélküle.


Az hogy szakítottál végül vele (mert nem akart többet) szerintem nagyon helyes, de utána már nem voltál épp okos.


A vonzódás elmúlásához idő kell, azt türelmesen ki kell várni. De lehet, hogy ezzel a fiúval még lesz dolgod, ha már nem csak azt akarja.

2020. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem volt tul “korrekt” tolem h igent mondtam aztan megis meggondoltam mqgam es lemondtam... egyszeruen ha ottvagy hogy hianyzik a masik , plussz nem fekszel ossze- vissza massal es igy a szex is hianyzik, igy nagyon nehez volt,nem-et mondani. De utana mindig eszembejutott hogy o csak ezt latja bennem es el is ment a kedvem tole . De kulonben meg nagyon birom,ugyhogy remelem talan egyszer mashogy gondolja majd
2020. febr. 11. 23:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért tart több hónapig mert egyrészt erősen vonzodsz hozzá masreszt csak rajta jár az eszed, alig kapsz férfi ingert mástól.
2020. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!