Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
3évig távkapcsolatban voltam, tavaly szakítottunk mert egyre inkább azt éreztem kezdek tönkremenni ettől az egésztől, és bízni sem tudtam a csávóban a végefele. Igazából ez már régóta ilyen se veled se nélküled kapcsolat volt, jobbnak láttam ha ennek véget vetünk. A srác olyan szinten rombolta az önbecsülésemet hogy az hihetetlen. Soha nem csaltam meg, hű voltam hozzá, még csak másik férfival sem beszéltem mégis sokszor elmondott minden k.urvának. Barátnők mondták hogy szarjam le , próbáljak ismerkedni.. De ez rohadtul nem ilyen egyszerű, azt sem tudom hol tudnék ismerkedni, meg úgy érzem hogy szeretni és bízni sem tudnék, pedig jó lenne azért már egy rendes , normális kapcsolat. Mennyi időnek kell vajon eltelnie ahhoz, hogy bele tudjak vágni egy normális,egészséges kapcsolatba? Persze hiányzik meg minden de tudom, hogy ennek úgy sem lenne jó vége, ilyen távolságnál kb nem is ismertük egymást rendesen, és csak lenyom amennyire lehet. Nemtudom azt sem hogy most ismerkednem kéne-e vagy inkább csak “csendben gyászolni” ezt az egészet. A szívem akarná az agyam meg tudja hogy csak magamnak ártanék ezzel az egésszel

2020. febr. 11. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha leqrvázott, abban a minutumban miért nem hagytad ott? Annyira szerelmes voltál belé?
2020. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

arad az onsajnalat, az aldozati szerep, a negativum az irasodbol (nem bantalak, csak megfigyelek)

jelenlegi hozzaallasoddal max onismereti, onfejleszto dolgokba kezdj bele, mert a kovetkezo predator ujra megtalal aki mellett ujra felveszed az aldozati szerepet es hetek/honapok/evek mulva jon az ujabb hasonlo kerdes :(


meg kell tanulni hogy nem a masiktol fugg a boldogsagunk, nem attol leszunk teljes ember, mert xy szeret, udvarol, jar velunk


elobb onmagad legjobb baratja legyel, legyel boldog sajat magad tarsasagaban es amikor a pozitiv hozzaallas sugarzik beloled, a pasik sorba fognak allni, mert at akarjak ok is ezt elni melletted, mert partnerek akarnak lenni ebben a 'feelingben'


amig ugy allsz hozza, hogy majd akkor leszek boldog, ha talalok egy normalis fiut aki megbecsul, addig mind kudarcra vagytok itelve

becsuld meg onmagad, szeresd onmagad, tiszteld onmagad... ha ez megvan, akkor mar joggal varhatod el a masiktol hogy o is megtegye ezeket es meg is fogod talalni a megfelelo part, aki hajlando/kepes lesz es nemcsak rongykent, eszkozkent fog kezelni


rossz szembenezni az igazsaggal, de az a nagy budos helyzet, hogy egy ferfi CSAK addig kezeli rongykent a not, amig az hagyja magat

a legtobb no tehetetlenul ul benne a meleg fosban (amit kapcsolatkent probalnak a vilaggal elhitetni) es ugy csinalnak, mintha minden rossz rajtuk kivul allna, mintha vki mas dontene helyettuk, mintha nem az o hibajuk lenne a jelenlegi rossz helyzet

2020. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1-3 szokott lenni, mire helyreáll a lelki egyensúly.
2020. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-3 év*
2020. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!