Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbámulta a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbámulta a legjobb barátnőm nagyon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párommal épp egy szilveszteri buliban vagyunk, itt van a legjobb barátnőm is, és azon kaptam, hogy nagyon durván végigmérte és utána a seggét nézte egy ideig. Rám nézett, és tudta egyből, hogy láttam. (Nem fogyasztott sem alkoholt, sem mást, így kizárva az, hogy "elbambult, mert becsípett"). Egyből elfogott az undor, mert már többször is előfordult, és nem gondoltam, hogy ez akár szakító indok lehet, mostanáig. Kijöttem inkább szó nélkül a kertbe. Mit csináljak? Nem tudom mitévő legyek.


25/N



#párkapcsolat #Megbámulta
2019. dec. 31. 21:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Ha már többször is előfordult mondd el neki hogy zavar és jó lenne ha befejezné.


Ha bámuláson kívül bármi mást csinál vele akkor meg egyértelmű szakíts vele.

2019. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Először is nyugodj meg.

Ennyiért ne szakíts vele, hülyeség lenne.

Inkább beszéljétek meg, hogy ez téged zavar, ne csinálja.

2019. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld pacsi.


Már legelőször szóltam neki, de azóta vagy 5-7 ilyen feltűnő bámulása is volt kb.

2019. dec. 31. 21:42
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
Akkor vesd rá az első követ, ha te nem bámultál meg még soha semmit.
2019. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Én ezt nem akarnám végignézni az tuti. Mert az egészen más, ha mondjuk mentek az utcán, és tök random csajokat megnéz egy kicsit, de ez egyrészt a barátnőd, másrészt csomószor csinálja.

Mozduljon akkor rá, én nem lennék így vele.

2019. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5%
Ne sárkánykodd el a szilveszteri bulit! Mindent a szemnek és semmit a kéznek... Te amúgy őt kielégíted normálisan? Helyt állsz, mint nő? Kedvében jársz? Mert akkor szokott ez így lenni, ha ezek hiányoznak... Egyébként meg miért ne nézhetné meg? a Barátnőd sokkal jobb csaj nálad, és mindent megtudna adni a (még) jelenlegi pasidnak, amit te nem, de ha elsárkánykodod a szilvesztert (is) átlököd dögös bnőd karjaiba. Saját házad táján kéne sepregetni, megnézni bnőd, stilusát ruháit stb. és nem ilyen 14 éves viselkedési modokon problémázni, mert ez kb. általánosban divat, hogy megnézi a bno bnojét és te meg megsértődsz. menjetek haza elégitsd ki, addj meg neki mindent... ez nem szakító ok, hanem egy jelzés, hogy változtass, mert vmi nincs rendben, ha más lányok után koslat. nem az ő hibája. menjél vissza szépen, és csókold meg vonuljatok be a mosdóba stb :D Ne hisztizz így rosszabb lesz ;) dehoyg szakitó ok... hisztid alatt lehet ők már a mosdóban vannak..amit meg is érdemelnél.. gondolkodj drágaság na menjél szépen vissza! és ne hsiztizz feleslegesen!
2019. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,


Csak megjegyezném, hogy úgy terveztük az egész éjszakát, hogy óriásiakat dugunk. Igen, helyt állok, mint nő, naponta-kétnaponta többször is olyan kényeztetést kap, amilyenről, te csak álmodni tudnál.

2019. dec. 31. 21:56
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Ooooo, mi ferjemmel mindig megbamuljuk a jo csajokat /pasikat. Mondjuk a férjemet jobban felizgatja egy jo kis pörkölt mint egy csini csaj. 😂🤦🏼‍♀️
2019. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Beszéld meg vele, hogy mi ezzel a célja, mit szeretne elérni vele, mitől olyan jó számára ez a dolog? És hogy mit tudna ő ellene tenni?
2019. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Én nem nyelném le a békát ilyen könnyen. A fagyi visszanyal! Úgy megbámulnám a haverjait, hogy a szememmel dugnám meg őket😂
2019. dec. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!