Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Szólnátok/ megmondanátok a legjobb barátnőtöknek, hogy a barátja megfenyegetett titeket?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap történt, hogy észrevettem egy közösségi oldalon, ahol a barátnőm barátja lerészegedésig itta magát, és ma elküldtem neki a képet, erre nem olyan válasz jött amire számítottam. A barátnőm a fürdőben volt, és a barátja nyitotta meg a levelet és olvasta el. Én csak segíteni akartam volna a barátnőmnek, hogy ne vesztegesse az idejét egy ilyen agressziv, részeg kreténre. ( minden megvan neki tiltva, a családjával nem szabad beszélnie, a testvéreivel sem, csak én maradtam meg neki, ha rosszul viselkedik akkor meg is szokta verni). Ami a lényeg, visszaírt egy fenyegető üzenetet nekek amiben az állt, hogy : "Ha még egyszer merészelsz rólam bármit is küldeni a csajomnak, a kezeidet, lábaidat, és a nyakadat is elfogom törni! Most pedig szépen kitörlöd ezeket az üzeneteket, és nehogy véletlenül megmondd neki ezt, mert bajod fog esni! "

Én ledöbbentem, nem is válaszoltam neki, de a barátnőmnek sem merek semmit sem mondani. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Csináljak úgy, mintha mi se történt volna? Megvagyok rémülve, mert ő egy agresszív állat, nem egyszer volt a börtönbe. Vagy a saját biztonságom érdekében szüntessem meg a több éve tartó barátságunkat?

21/L, 21/L, 25/F



2020. jan. 23. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Kevered a szart, aztán most meg vagy szeppenve. Ha gondolod, elsétálhatsz a rendőrségre, és feljelentheted az illetőt, mert életveszélyesen megfenyegetett. Vagy, ami egyszerűbb, megszakítod velük a kapcsolatot.
2020. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd önként és dalolva vele van, akkor hagyd szépen!

Hívd el valahová, üljetek le, mutasd meg az üzenetet, és kérdezz rá őszintén, hogy önként van-e vele? Vagy azért, mert fél tőle és nem meri elhagyni? Utóbbi esetben megadsz bármilyen segítséget, amit csak tudsz.

Ha elkezd tiltakozni, esetleg hazudozik is, meg jön a "De én szeretem, és egyébként minden rendben, és jó ember", akkor te semmit se fogsz tudni tenni, és felesleges is. Ő már döntött. Jobb, ha kimaradsz, mert ez a fhasz mindent be fog vetni, hogy elmarjon, és képes megverni is.

2020. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd ennyire ostoba, és szüksége van egy ilyen alakra, meg is érdemli. Nyilván tud a húzásairól, ha verekszik és börtönben is járt a pasi, akkor egy ilyen kis részegség az semmi, és a barátnőd ezt nagyon jól tudja.
2020. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazat adok nektek!

Csak,hogy hosszú éve barátkozunk, ő pedig 1 éve van együtt a "kedvesével". Megkért rá,hogyha bármi képet észlelek ahol szerepel,akkor továbbítsam neki, mert a telefon folyamat nála van, én pedig úgy látszik kifogtam a lehető legrosszabb időpontot.

Rendőrségen nem hiszem,hogy komolyan vennének, még ha történne is valami ne adj Isten, akkor sem,mert elég veszélyes monstrumról van szó. Én őszintén nem merem megmutatni neki az üzeneteket,hisz majd megemlíti neki, és valóban elfog jönni hozzám,vagy megvár valahol és nekem végem.

De elhallgatni sem tudnám, hogy most beszéljek a barátnőmmel önfeledten,boldogan,miközben megállás nélkül a fenyegetésre gondolok,de ha ő tovább mondja neki, akkor vége mindkettőnknek, azért is nagy dilemmában vagyok sajnos.

Nap mint nap folyamatosan veszekednek, összevesznek, de ha elhagyná, nincs hova mennie,mert a barátja mindenkit ellene fordított,mert mind meglett már fenyegetve, azért is van még vele,meg azért,mert "szereti" , és 1 hónapban egyszer jól megvannak.

2020. jan. 23. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Olyan nincs, hogy nincs hova mennie. Hozzátok se mehet pár napra? Aztán keres szobát, munkás szállót, koleszt, társbérletet, másik pasit, vagy egy padot a híd alatt, ha annyira életképtelen.

Ez egy klasszikus bántalmazó kapcsolat.

Az biztos, hogy ezentúl a telefon is a pasinál lesz, hogy ne is tudj vele beszélni se, nem hogy találkozni.

Egyszer úgy megveri, hogy egy életre megnyomorodik, vagy belehal. De ez már a saját döntése, ha nem hagyja el. Tudod, annak is oka van, ha eleve összejött egy ilyen alakkal.

Te azzal jársz legjobban, ha kilépsz az életéből, és nem keveredsz bajba.

2020. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt eltüri a barátnöd h kisajátitsa és verje, akkor szerinted az h meglátja részegen egy képen min fog változtatni??
2020. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Csak a kérdést olvastam. Ki ne töröld az üzenetet. A viselkedéséből olvasva,meg amiket művel a barátnőjével, hogy tiltja mindenkitől csak te tudsz vele beszélni, pszihopata viselkedésre vall. Veszélyes. Biztonság kedvéért csinálj print screen képernyőmentést is, és mentsd le biztonságos helyre. Necc, hogy lebuktál, de talán lehet ez lesz a mentő öv, ha netalántán tovább fenyeget ezzel már be tudsz menni a rendőrségre és meg tudod mutatni az sms-eket, vagy üzeneteket, mindent szépen elmondasz és feljelentést teszel ellene életet veszélyeztető fenyegetés miatt, és így talán tudsz segíteni a barátnődnek, és a barátnőd családjának. De amúgy nem csak te de pl. a szolgáltató is kiadhat ilyen adatokat, ha arról van szó, illetve közösségi oldal is. Szóval mindennek nyoma van. Ennyi.
2020. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Rockarc ***** válasza:
46%

Mindenkinel van nagyobb hustorony. Legyen valaki melletted, 2 emberbe necces belekotni, mert az mar szemtanunak minosul. Hivd at a baratnodet a lakasodba beszelgetni, az par napig maradjon is otta, amig a nagyfiu keres maganak valaki mast, akit terrorizalhat.


43F

2020. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fú, én most láttam csak ezt a kérdést, de úgy felb...szta az agyamat.

Amit én tennék az nem törvényes, de a rendőrség az sz..rt se csinál. Vannak felbérelhető emberek, akiket meg lehet kérni ilyen dolgokra. Ez az egyetlen megoldás van. Főleg, hogy ha ez a pasi alvilági. Mert ha szólsz a barátnődnek, akkor megver ez a kis senki csicska, de nyilván nem akarod a barátnődet sem magára hagyni.

Neki is benne kell lennie, aztán elköltözni olyan messzire amennyire lehet... Nem tudom mi más lehetne ezen kívül.

Fúj, de gyűlölöm ezeket a gusztustalan féreg fa..szokat...

2020. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! Leirnám mik a fejlemények azóta.

Elmondtam a barátnőmnek, nagyon kiakadt rá,3 napig nem is beszéltek, de azóta megbékélt vele, és nagyobb a szerelem közöttük mint valaha. Én pedig csak is felszines dolgokról témázok vele. Aki hülye az maradjon is az, próbáltam segíteni neki, felnyitni a szemeit, de majdnem még én csesztem rá. Tényleg az érzelmek nem szabad befolyásoljanak senkit sem, önmagunk épsége miatt!

2020. febr. 23. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!