Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi történik a nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi történik a nővel?

Figyelt kérdés
Volt élettársnőmmel már jó ideje beszélgetek messengeren,hülyéskedünk meg minden,ma találkoztunk és megkívántam a szép ajkát..3 próbálkozásom volt,mind a 3 alkalommal elutasította a csókot, és mérgesen kérdezte,hogy mit képzelek? Ehhez nincs jogom, már nem vagyunk együtt stb stb.. aztán a következő próbálkozásomnál rá pár másodpercre meg szó szerint visszatámadt és felfalt a csókjával.Sóhajtozott és élvezte ahogy a nyakát és máshol is csókoltam. Miért ellenkezett amikor utána olyan szenvedély volt benne,hogy ihaj csuhaj? 5 és fél évett voltunk együtt,1 éve váltak külön az útjaink.
2020. febr. 12. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Van a marketingben az impulziv vasarlas. Eloszor nem akarta,aztan elragadtak az erzekek. Az oszton bekapcsolt vagy az emlekek. Szexben biztos benne van,de lehet meg az ujrakezdesben is.

N/37

2020. febr. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utána volt szex is.
2020. febr. 12. 02:08
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
minő meglepő. nem tudott ellenállni a csábításnak. nyilván ezért volt többek közt veled
2020. febr. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Kéreti magát. Ő mégis csak egy rendes lány! De azért nem bánja, ha néha alaposan gerincre vágod.
2020. febr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Lotyó...
2020. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ellenkezett amikor utána olyan szenvedély volt benne,hogy ihaj csuhaj?"


Magad is tudod a választ, azért mert betegfejű.

2020. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy tuti,hogy "már" az!
2020. febr. 12. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Nem tudott ellenállni neked, elvégre valami miatt csak összejött veled, és együtt is maradt veled viszonylag sokáig.

Ha ő most jelenleg szingli, nem tudom mitől lenne "lotyó". Lehet, hogy már komoly kapcsolatra nem kellenél neki, de még szexre igen, ezzel nem tudom mi a baj. Lehet te voltál a legjobb az ágyban, vagy még mindig jó pasinak tart, vagy hasonlók. Ha ezt egy vadidegen pasival csinálná akit akkor lát életében először és megdugná a budiban aznap este, akkor azt mondom lotyó. Ha utcasarokra állva várná a "vendégeket" akkor is lotyó, oké. Ha lenne valakije akit csal veled, akkor lotyó lenne. De ennyitől miért lenne az?

2020. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-as!

Szerintem tuti nő vagy halál pontosan ezt mondta ő ís. Nem szeret,de szexuálisan kíván(t).Semmilyen kapcsolatot nem szeretne velem. Csak ő is szingli és én is. Viszont ez az eleinte való ellenkezés,hogy már em vagyunk együtt,ne érirsem meg érdekes huzavona volt. Aztán meg beadta a derekát.

2020. febr. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!