Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet ebben hinni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ebben hinni?

Figyelt kérdés

Esténként könyörög a pasi akibe nagyon szerelmes voltam , hogy találkozzak vele , ez igy megy 2 hónapja

Sajnos a bizalmam odalett , mert meg vagyok gyözödve , hogy mással kavar , amit ö tagad , de én láttam a csajt az autójában és hogy mennyire körbeugrálta, ahogy engem soha . ( segitsegre volt szuksege a csajnak , azt mondta)

Igaz nem kérhetem számon , mert köztünk még csak plátói szerelem volt

Mindennap lepattintom kedvesen es mindennap jelentkezik es könyörög

Akkor miért nem nekem kereste a kedvem , habár biztattam és kedves voltam vele?



2020. febr. 13. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire.


Egyeb kerdes?

2020. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam egy nővel aki nagyon tetszett de nem nagyon foglalkozott velem ezért már egy hete nem írok neki ő viszont nem keres...25F
2020. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak az idődet pocsékolod el már 2 hónapja
2020. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, úgyanigy lett vége az en 2 eves kapcsolatomnak. Jott egy szegény, segítségre szoruló lány, akit el kellett kisernie vérvételre mert elajul, plusz félt a sötétben es kisergetni kellett a buszmegállohoz es egyéb nyalanksagok. Es tagadott a párom. Közben a nő hivogatta ezerrel, pedig tudta hogy velem van. En kitettem a szuret. Es tudod mi a legjobb? Hogy utána a csaj is lepattintotta. Nekem pedig lett normális párom. Rugd ki már most, megsporolsz egy csomó csalódást.
2020. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Igaz nem kérhetem számon , mert köztünk még csak plátói szerelem volt"


Akkor meg mi a francot akarsz? Legyen hűségs gy nem létező kapcsolatban? Nevetséges olyat felróni neki, akit kapcsolaton kívül tett. Ez olyan, mintha megcsalás lenne az exel való évekkel ezelőtti szex (amikor még nem volt ex).

Ha szereted, vonzódsz hozzá, akkor próbáld ki.

2020. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy kis b.. zi, akkor az is marad. Mindenkit megkefél, aki megáll neki. Mégis mire számítasz?
2020. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!