Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fognak nekem hinni vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fognak nekem hinni vagy már nem? Rájöttem hogy nagyon utálom.24n

Figyelt kérdés
Veszekedtünk, verekedtünk a barátommal és úgy meglökött hogy ráestem az üveg ajtóra és megvágtam magam többhelyen. Én eddig mindenkinek azt mondtam hogy elestem. De már annyira megbántam hogy hazudtam.
2018. júl. 15. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetelg bemehetnél a sürgősségire, ha komolyabb sérüléseid vannak, vérzik, vagy akármi ilyesmi, majd utána ráérsz azon agyalni, hogy fognak-e neked hinni, amiért nem mondtál igazat. Nem tudom, kinek hazudtál, azt viszont nagyon remélem, hogy otthagytad a " barátodat. "
2018. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ő amikor látta hogy véres vagyok hívott mentőt. Bocsánatot kért. Ez már 3 napja volt. De én nagyon megutálam őt.

A szüleimnek is hazudtam meg mindenkinek

2018. júl. 15. 20:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a kérdés lényege, de szakítsd meg a kapcsolatot ezzel a férfival!
2018. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Értem, tehát akkora a sérüléseid el vannak látva. Ez a legfontosabb.

Zárd ki az életedből, akármennyire is könyörögne a későbbiekben, vissza ne fogadd ! De azért gondolom, előtte is voltak arra utaló jelek, hogy agresszív. Belegondoltál, hogy ennek akár...ne is mondjam, milyen következményei is lehettek volna ?...

Ha lelkileg felkészültnek érzed magadat, akkor mondd el édesanyádéknak. Ha pedig azt érzed, hogy olyan fokú lelki sérülést okozott, hogy egyedül nem tudod feldolgozni, fordulj szakemberhez.

Hol vagy ? A szüleidnél ?

2018. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azonnal csomagolj ha nem akarsz komolyabb sérülésekről is hazudni. Ennek az első ütés után végett kellett volna vetni.
2018. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmi vaj. Minden remdben. Turjed meg. ;)
2018. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy mindenkinek elmondtam volna, mekkora suttyó farok az EXEM, nem még védem azzal, hogy hazudozok.
2018. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezért fel lehet őt jelenteni?
2018. júl. 15. 21:35
 9/14 A kérdező kommentje:
4# hotelban
2018. júl. 15. 21:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Utáld is..

Mondd el nyugodtan mindenkinek, hinni fognak neked és legalább ők is azon lesznek, hogy minél távolabb legyen tőled.

Jézusom.. az arcodra, szemedbe pattanhatott volna...

2018. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!