Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sokszor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy sokszor az iskolai bántalmazók sikeresek az életben? Kezdem azt hinni hogy volt oka annak, mert bántottak

Figyelt kérdés
Régen volt egy lány aki szekált amiatt mert csendes voltam, nem akartam veszekedni, nem álltam ki magamért. Aztán mégis hiába nem volt jó tanuló, még jó munkahelye is van. A párkapcsolatban is sikeres, férje, gyereke van. Én meg felnőttként sem vagyok sikeres, voltak kapcsolataim, de nagyrészt mindig egyedül voltam, mert én a férfiaknak se vagyok elég jó.
2019. szept. 5. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Engem is regneteget bántottak gyerekkoromban, nem csak az iskolában, de otthon is, de én felnőttként másokra mutogatás és irigykedés helyett vállaltam a felelősséget a sorsomért, elmentem terapeutához, önismeretet építettem, asszertizivást tanultam, megerősödtem és felnőttként sikeres és boldog vagyok, a régi bántalmazóimnál pedig sokkal, de sokkal jobb életem van. Te is kipróbálhatnád ezt a mentalitást az önsajnáltató tehetetlenséged helyett, talán jutnál vele valamire. Azzal nem érsz semmit, hogy itt sajnáltatod magad minden nap, kezdem azt hinni, hogy ez valami folytatásos trollkodás.
2019. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Nekem két ilyen osztálytársnőm volt.Mindketten sikeresek karrier és párkapcsolat terén is.Megvolt világ életükben a magabiztosságuk,önbizalmuk,hitük,elszántságuk hogy mindent megvalósítsanak amit szeretnének.Nekem is megvan mindenem.De én többet csetlettem, botlottam mire sikerrel jártam.Az élethez kell szerencse, meg önbizalom.Mind a kettő érjen utol mihamarabb:)
2019. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről írsz, de most először raktam fel ezt a kérdést.
2019. szept. 5. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen, egy önbizalommal rendelkező, magabiztos, magáért kiállni tudó ember mindig sikeresebb lesz, mint egy csendes, semmilyen, önbizalomhiányos kis nebántsvirág. Mi a kérdés?
2019. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Azaz extrém módon gürcölnie kell, 30 évre lekötötte magát, se pénze, se szabadideje, csak a hisztit hallgatja a nap 24 órájában. Ez a "siker"? Inkább örülj, hogy te nem vagy ilyen helyzetben.
2019. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó, a kérdező is lány. Egy lány nem biztos, hogy üvöltözős, kiállós típus. De amúgy meg kérdező, biztos kellenél valakinek, csak fogadok neked is csak a jó képű, helyes pasik kellenének.
2019. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez csak egy példa volt, kérdező.

Aki engem szekált, annak meg később rendőrségi ügyei voltak.

2019. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
4 fogalomzavarban szenvedsz. Itt nem az "önbizalommal rendelkező, magabiztos, magáért kiállni tudó ember"ekről van szó, hanem az iskolai bántalmazókról. Azért nem mindegy.
2019. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Mert akkor sem volt és most sincs önérvényesítő készséged.
2019. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!