Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos az ha a egy elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az ha a egy elvált férfi az új feleséget pártolja a gyerekével szemben? Az exnej próbál nem beleszólni a dologba.

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Kinek a szempontjából...

Szerintem (szubjektív vélemény) nem, nem jogos. Egy gyerekes ember (legyen az nő v férfi) életeben szerintem első helyen a gyereknek kéne állnia.

Es ezt nem úgy érzem hogy a parja le legyen tojva, de egy gyerek mégiscsak elsőbbséget élvez.

2020. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Több nőt is dobtam amiatt hogy amit akartak ellentétes volt a gyerek érdekeivel.

Nőt lehet pótolni barmikor.

2020. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Tipikus semmit érő, hasznavehetetlen kérdés!


AZT PÁRTOLOM, AKINEK SZERINTEM IGAZA VAN!


Mindegyiküktől elvárom a normális viselkedést a másik felé. A gyereknél természetesen tekintetbe véve az életkorát, hogy tőle annyi idősen mennyi belátás várható el. Mindegyiküket szeretem, érdekellentéteiket mindkét fél számára egyforma méltányossággal igyekszem kezelni.


Ez ugyanolyan ostoba kérdés volt, mint amikor azt kérdezik, hogy a feleségednek vagy anyukádnak adsz igazat, ha ellentét van köztük. Hát amelyiknek szerintem igaza van, tökfej komám!

2020. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Konkrétan azt mondta az új feleség,hogy akkor marad vele ha a gyereket kizárja az életéből.

És úgy tűnik erre hajlik ,mert már teljesen passzív,ha a gyerek hívja akkor beszélnek de ő sosem keresi,vagy hívja.

2020. febr. 13. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Há ez aligha korrekt apuka részéről...az ilyen ember nem értem minek vállal gyereket. Mondjuk az új asszonykának sincs gerince.
2020. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Látod ezt leírhattad volna már a nyitókérdésben.


Nos, messzemenően elítélem az ilyen férfit. Még ha sorozatos konfliktusok is vannak köztük, tisztességes ember a gyerekét nem dobja el magától.


Persze lehet finomítani, pl. a gyerek hogyan viselkedik, ill. hogyan fajulhattak idáig a dolgok, netán a nő egy plázap..csa, akinek a gyerek csak zavaró tényező. Netán anyuka mennyire oltja a gyűlöletet a gyerekbe a hét 6 napján. De a gyereket teljesen kizárni az életéből mindenképpen tisztességtelen. Aki ilyenre képes, az rendkívül alávaló ember. De az a nő is, aki ilyet kér egy apától.


Normális esetben már az együtt járás kezdetekor tisztázni kell, hogy a férfinek válása után maradt egy gyereke a feleségénél, akit szeret és aki fontos neki. Ez az alaphelyzet. Ha ezt nem tudja a nő elfogadni, akkor keressen gyermektelent.

2020. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%

Nézd, vannak emberek akik nem akarnak gyereket de mégis vállalnak. Az exnek kellett volna megfelelően megismernie és rájönni, hogy a párja bizony a gyerekvállalással járó 100 dolog közül nagyjából kettőt akar igazából, a többit abszolút nem. Aki a gyerekvállalásból csak a cuki pici lábacskákat meg az "ezt is elértem, én csináltam" önigazolást akarja annak nyilván sosem lesz a gyereke prioritás, hát nem is akarta valójában.

Természetesen lehet ezért okolni a férfit illetve kell is mert neki kellett volna annyira ismernie magát, hogy nem vállal gyereket. De azért van némi sara az exnek is, neki sem kellett volna ilyen embernek szülni. Nyilván nem sokat beszélgettek arról, hogy ki miért akar gyereket.

2020. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Exnej. Legy ott a gyereked mellett es vigasztald amikor szuksege van valakire akinek elsirja ezt a csalodasat, de ne beszelj a volt ferjed ellen. Az elet ezt elrendezi szepen, ha ilyem sggfej az exed, azt a gyerek magatol eszreveszi. Apai minosegben sem egy dijnyertes csatalo az exed.
2020. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!