Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek teremtett az Úr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek teremtett az Úr vkit maga mellé? Aki a te másik feled.

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy egy szép,helyes,csinos,megértő,együttérző sorolhatnám tulajdonságú párt.

Olyan ne válaszoljon,aki azt mondja,hogy nincs Isten és pont...hasonló válaszokat kerüljük.

Köszönöm :D


2009. máj. 20. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
én hiszek benne, hogy mindenkinek van valahol a világban egy másik fele :)
2009. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
De találkoznak is?
2009. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszek az ilyesmiben.
2009. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem, szerintem nem létezik mindenkinek párja, sajnos...
2009. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a Földön élő emberek száma páros, akkor elvileg mindenkinek megvan a maga pára:P de pontosan nem tudjuk, csak hogy 6milliárd körül.. amúgy meg gondolj bele, hány olyan ember van, akinek mondjuk van egy "hivatalos" kapcsolata, de mellette még 1-2 embert hülyít.. szóval elképzelhető, hogy mindenkinek van egy teljesen hozzáillő párja, de nem mindenki olyan szerencsés, hogy élete során találkozzon vele, megismerkedjen vele, és vannak olyanok, akik természetükből adódóan nem keresik a párjukat (pl. a fenti példám). Én szerencsére megtaláltam a magam párját:)
2009. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Lehet hogy így van, csak tudod az nem mind1, hogy ha nem mersz szóbaállni egy lánnyal/fiúval vagy egy igazi gyökér vagy, akkor is lesz valamilyen csajod/pasid csak éppen olyan aki egy roncs idegbeteg...
2009. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van mindenkinek.

Az más kérdés, hogy megtalálja-e (:

2009. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

nem mert férfiból sokkal kevesebb van több tízezerrel szóval LEHETETLEN

19/L

2009. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Isten ugyan semmit sem teremtett mert nem létezik, de értem ám a kérdést... :P szerintem nincs mindenkinek párja, és van aki nem is akar párt.
2009. máj. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem véletlenek léteznek.De szerintem a párodat TE,és CSAKIS TE kell,hogy megtaláld,nem pedig Isten.Mindenki a saját döntéseitől,tetteitől függ...

De tudok erre egy jó ellenszlogent:

"Minden meg van írva.Tehát ha valmi rosszat csinálok,akkor az nem az én hibám,hanem a sors fintora:)"

Ha pedig Isten valóban van,és létezik és sötöbö,sötöbö,sötöbö,akkor szerintem melléd sodor valakit...csak te lehet,hogy észre sem veszed...Meg kell adni az esélyt annak,aki tetszik szerintem!!!:)És tessék leszavazni,ez csak egy vélemény volt...:)

Eyho

2009. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!