Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a részeg kavarásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a részeg kavarásnak?

Figyelt kérdés
Vajon józanul is kellene akivel buliban részegen kavarsz?

2020. jan. 31. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk sosem rúgtam be annyira, hogy ne tudjak magamról és arról, amit csinálok. Nem tudom, van egy kattom, ami miatt minden kontrollvesztett helyhettől viszolygok, szóval nem tudok annyit inni, előbb leszek rosszul az érzéstől és hányom magam józanra, minthogy eljussak addig a pontig. Szóval igen, akivel én így spiccesen-részegen smároltam, arról tudtam, hogy kicsoda és másnap is úgy voltam vele, hogy ha ő is lát ebben fantáziát, akkor miért ne. Nem reménykedtem, de nem bántam meg egy részeg döntésemet sem. Na jó, azt igen, mikor részegen felvettem 60 kreditet és akkor vettem észre, mikor nem tudtam leadni. Mindegy is.


De barátnőm rendszeresen hihetetlen moslék pasikkal kavarodik össze és másnap utálja magát miatta... Szóval lehet én vagyok a kivétel. :D

2020. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem, nekünk házasság lesz egy részeg kavarásból.
2020. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Annyi amennyi a részegségnek! Van, h az ember nem is emlékszik mit tett vagy mondott!
2020. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 Tényleg?
2020. jan. 31. 13:15
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Részegen nem döntesz reálisan. Kihasználnak. Volt hogy a 120 kilós kolléganőmmel italoztunk, reggel az ágyában ébredtem, rémálom. Ettől csak a haver volt durvább amikor egy részeg éjszaka után felkelt egy pasi lakásán találta magát. Azt mondta higy nem fájt a segge. Ezek szerint csak leszopták.
2020. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező! Igen. Részeg amnéziának hívják!
2020. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
3as voltam bocs nem írtam hozza
2020. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#2 Házasság?:O
2020. jan. 31. 13:25
 9/16 Lachesys ***** válasza:
100%

nemtom mi ezen olyan fura, h uristen hazassag?:D van hogy sosem latjak egymast tobbet, ez a gyakoribb, de miert ne cserelhetnenek szamot is akar ha bejon a masik? mintha azt irta volna a valaszolo hogy hupikek ho esik.....


mondjuk azt nehez elkepzelnem, hogy bi hajlamokkal nem biro pasi pasival kavarna, vagy hogy valaki annyira reszeg lesz hogy nem veszi eszre h 120 kilo a no. szoval ezek bizony bennetek levo vagyak, mas, h esetleg magatok elott is tagadjatok...

2020. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok se kifejezetten bulizos, se kavargatos tipus, de volt ra pelda, hogy reszegen csokoloztam ismerossel, ott alapbol volt vonzalom, csak jozanul azert ritkabb, hogy random smarolni kezd az ember valakivel.

Ismeretlenekkel kavarasnak nem tudom, mi ertelme, sosem buliztam idegen emberekkel, ha tarsasaggal vagyunk, veluk foglalkozom, nekem ez fura, hogy valami tok idegennel kavarjak akirol azt se tudom, kicsoda, micsoda, nincs-e alapbol parja, nem valami agressziv taho, vagy fideszes, stb xD

2020. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!