Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összességében milyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összességében milyennek látjátok a másik nemet?

Figyelt kérdés
Eddigi tapasztalataitok alapján. 1-2 mondatba összefoglalva egy általánosítást, illetve a legjobb és legrosszabb élményeiteket.
2020. febr. 14. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Összességben egy nem meghatározhatatlan. Mint ahogyan a magyar nők, a magyar férfiak meg az ilyen olyan nemzethez tartozó általánosítások csak butaságok. Nekem a tapasztalatim rosszak, mégse vagyok rossz véleménnyel a női nemről.
2020. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, te összességében milyennek látod az ételt? Az italt? A zenét? Na, kb. ennyi értelme van a kérdésednek.
2020. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezt a kérdést, nem tudom hova akarsz kilyukadni?
2020. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

kategóriára bontható, esetemben a női nem


- csak szex

- szex és kapcsolat

- egyik sem

2020. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szépnek, csinosnak, és egyszerű, érthető igényeik vannak. Csak az a baj, hogy ezek az egyszerű igények naponta változnak, így képtelenség megfelelni neki. Marad a messziről csodálás és csodálkozás.
2020. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igénytelennek.
2020. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A kategóriát látva gondoltam nyilvánvaló hogy párkapcsolati szempontból tettem fel a kérdést.
2020. febr. 14. 22:16
 8/15 Clay Morrow ***** válasza:
Mikor hogy, 50-50%.
2020. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A nőkre nézve lehangoló diagram: először felfele ível, majd amikor kiderül, hogy nincs "álmaim hercege",lefele ível.
2020. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Parkapcsolati szempontbol nem tudok valaszt adni, mert 3 kapcsolat meg nehany randi alapjan nem tudok osszessegeben velemenyt mondani egy egesz nemrol. Ha abbol indulok ki, hogy sok sraccal jol kijovok, jofejek, viccesek stb, akkor gondolom sokukkal egy parkapcsolatban is normalisan ki lehetne jonni, de mivel nem voltam kapcsolatban a valaha ismert osszes jofej sraccal, akit ismertem, igy ez nem derult ki.

Szoval nem tudom, kitol es milyen valaszokat varsz, erre talan az tudna rendesen valaszolni, aki mar van kb 80 eves es volt ugyanennyi kapcsolata elete soran🤷🏼‍♀️

2020. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!