Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meg akartok felelni barmily...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg akartok felelni barmilyen tarsadalmi "elvarasnak"? Olyan elavult megis millio helyen szembejon velem.

Figyelt kérdés

Hogy X eves korra legyel hazas,2gyerekkel,legyen igy legyen ugy.. Nekem elettarsam van,nem tudom osszehazasodunk e. Idosebb idegenek beszelgeteset csiptem el: ahol nincs hazassag es arrol papir ott a no a ferfi agyasa csak a ferfi meg nem is valakije a nonek,senkije. Majdnem beszoltam.. Oke akik akarnak foglaljak hazassagba papirral, mi nem tudom hogy teszunk s mikor. De akik elettarsak azok nem lehetnek egyutt vagy mi van..?? Mintha 1800ban lennenk. Sokan beszelnek arrol h "ja irnak itt a nok akiket a franc se akar elvenni" - Mi van, tenyleg rank eroltetik ezt h ha nincs gyuru akkor ertektelen az osszes nem ferjes no?? Meg nem hazas ferfi.. wtf.

Jo dolog es szep de miert folyik az a csapbol is h hat majd a hazassag meg ti elettarsak vagytok .. Aki ir kommentet es hazas olyat ir h "az osszes no akit nem vettek el szrt sem er" - Vannak alommese szeru csodas kapcsolatok ES vannak nagyon elbsztt hazassagok! Nagyon jo elettarsi kapcsik es borzaszto mergezo hazassagok. Nem mondom h nem orulnek,mert valoszinuu orulok ha egyszer megkerik a kezem. Romantikus meg minden. De had ne haljunk mar bele ha vegul nem megyunk ferjhez. Amugy ennyire fiatalon mint en..meg neem. De latom mi ez az orulet azoknal akik 30hoz kozelitenek..

Es sok parnal eroltetett.


Hozzateszem nem kenyes tema de erdekel. A baratom csaladja es az en csaladom sincs se ellene se nem eroltetik ezt. Nincs nyomas rajtunk h marpedig hazasodni,meg nem bantottak azzal minket h nehogy osszehazasodjunk. :D


Olyat is hallottam ahol a csaj/fiu nem lett a csalad reszenek tekintve emberileg!! Nem papiron,mig nem volt papir. Gondolok itt arra h egy nen hazas egyutt elo par megjelenik csaladi unnepen egyutt egymas oldalan. Mint mi is baratommal mindenhol egyutt. De van ahol ez meg mindig nem igy van..



2020. febr. 15. 14:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

Több, mint 10 éve együtt élek párommal. Nincs róla semmilyen papír, mégis jól megvagyunk. Ellenben sokan, akik házasodnak nagy puccparádé lagzival, csinálják a gyerekeket, majd pár év múlva el is válnak. Hiába a papír és az oltár előtti színészkedés.


Nem kell foglalkozni senki véleményével.

2020. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

#1es koszi! Nem bantottak meg minket.. De en amikor kivulallokent ezt hallgattam "a no agyasa a pasinak amig nincs papir"- azt hittem lehidalok vagy pofanverem.

Oke nem vagyok hazassag ellenes se irigy! De akik elettarsak es szerelmesek netan..meg :D boldogok is!-azoknak miert szolnak be itt-ott?

Egy mazlim hogy a baratom rokonsaga nem ellenzi es nem is erolteti a dolgot. Egyik se lenne jo!

2020. febr. 15. 14:57
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

Én meg azokat az embereket utálom, akik megköveznek valakit azért, mert fontosnak tartja az esküvőt (egyáltalán szeretne) vagy mert családra vágyik.


Anno kijelentettem valamikor 18 évesen, mikor lehullott a szememben a cukormáz a lányregényes idilli családokról, hála azoknak, amiket testközelből láttam, hogy esküvőt szeretnék, mert az szép és szeretek mindent megünnepelni, de kölkökről hallani sem akarok. Olyat kerestem, akinek ez stimmel. Persze ment a duma, hogy csak papír, semmit sem garantál, minek, ha gyereket nem akarok. LÉNYEGTELEN, mondtam, vagy valaki elvesz tisztességesen, mert szeretném átélni, milyen összeházasodni valakivel, vagy leszek egyedül, de őszintén nem hat meg, hogy ki akar úgy velem lenni, hogy erre nem képes. Kiskutyát is szerettem volna. Nem a társadalmi elvárások miatt, hanem az élmény miatt, ami számomra értéket és boldogságot képvisel. Értelemszerűen ha abban nem lett volna partner a párom, akkor nem egymást keressük.


Vannak dolgok, amik fontosak nekem. Például hogy legyen esküvőm azzal, akivel komolyan gondoljuk. Vagy hogy legyen egy kiskutyám (van), akit a párom is ugyanúgy imád. Vagy hogy majd legyen egy házam, aminek a teljes belső terét én tervezem meg. Nem azért, mert elvárják, hanem mert nekem ez fontos. És fontos a karácsonyi vacsora, fontos újévkor a virsli.


A családom nem intoleráns sznobok halmaza, nem azért csinálom, mert nekik akarok megfelelni. Ők elfogadnának akkor is ha meleg lennék és szingli egész életemben. Sosem nyomasztottak ezzel. Azért csinálom, mert boldoggá tesz. És aki ebben csak a megfelelési kényszert és a képmutatást veszi észre, azzal szeretném tudatni, hogy ő az utolsó, akinek meg akarok felelni.

2020. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
56%

És ja, az én szememben is langyos fos egy élettársi kapcsolatban megöregedni. Nem másokét ítélem annak, hanem azt, ha nekem kellene abban lenni.


Hogy ki milyen relációban érzi jól magát a párjával az ő dolga. Attól, hogy valakik sosem házasodtak össze, nem lesznek kevesebbek a szememben, mint akik igen. Én a magam esetéről beszélek. Tőlem ne akarja ezt az élményt senki elvenni, mert lecsavarom a golyóit.

2020. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#3 Itt ezt mindenki tiszteletben tartja. En is irtam. H okeee. Viszont Te nem tartasz minket tiszteletben az #1es valaszoloval engem egyutt. Mert kiborultal h mi mast tartunk fontosnak.

Szoval a kiskutyad meg a ferjed mi total tiszteletben tartjuk. De sajnos Te minket nem! :( Es nagyjabol hulladekkent kezeled azt aki nem hazasodik. Es hogy ok ertektelenek szamodra.


Irtam h nem vagyok hazassagellenes. Ha ugy alakul igent mondok, de ha nem akkor nem szeretnek ongyilkos lenni 29 evesen.. csak irtam egy szamot nem lenyeg. :D


Latod Te meg nem akarsz szulni! Most en se orulnek a 2 csiknak a teszten. De mit szoltal volna ha egy kisgyerekes anya beszologat nektek h miert nem szulsz stb.. Neki meg az a fontos :D


ES te tisztessegtelennek mondtal minden nem hazassagbeli kapcsolatot azzal h ha szeret vegyen el de tisztesseggel. Tehat akit nem vesznek el azt sose szerettek. Szerinted. Durvaa.

2020. febr. 15. 15:11
 6/30 A kérdező kommentje:

Itt a korrekt valasz:


"Attól, hogy valakik sosem házasodtak össze, nem lesznek kevesebbek a szememben, mint akik igen" - koszi.

2020. febr. 15. 15:13
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Lehet ezen vitázni, hogy fontos-e a papír, vagy nem fontos. Ezt mindenki maga dönti el. Azért én időnként jókat mosolygok magamban, amikor a nagy parádés pitsarázó lagzik után sorban válnak el az emberek, mi meg párommal szerényen még akkor is együtt vagyunk, amikor ezek az illetők már a 3. vagy 4. párjukat fogyasztják.


Nem a papír a lányeg, hanem hogy mennyire illesz össze a kedveseddel, mennyire szeretitek egymást. Kitartotok egymás mellett mondjuk 8 év múlva is, amikor már sok házasság kezd ellaposodni, amikor a gyerekek miatt jönnek a nehézségek, stb. Ezen van a lányeg, nem azon, hogy mit mutatsz kifelé a külvilágnak.

2020. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
lényeg
2020. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#7 Igen. Es mi azert vagyunk jofejek mert nem bantjuk se azt aki hazas,se azt aki nem :D
2020. febr. 15. 16:41
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

Ne foglalkozz ilyenekkel.Konkrétan most olvasok először ilyet.Én totál le..om,hogy ki házas,és ki nem.Semmi közöm hozzá.Én voltam,és nem volt jó.

Most nem vagyok az,és élettársam van.És fényévekkel jobb a kapcsolatom,mint amikor házasok voltunk.

Szval semmi köze a házassághoz,vagy az élettársi kapcsolathoz,annak,hogy milyen minőségű a kapcsolat.

De tudod mit!Ha most azt mondaná nekem,hogy házasodjunk meg,akkor máris elmennénk megházasodni.

Na,szoval ennyi az én szememben az egész cirkusz le van sz..va!

Nekem az számít,hogy jól érezzem magam,a többiek meg vonuljonak el a pi.chába,kit érdekel!

2020. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!