Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem fura, ha egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem fura, ha egy jó nőnek évek óta nincs senkije?

Figyelt kérdés
Mi lehet a baj vele? Vagy csak én gondolom túl?
2020. febr. 15. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
valószínűleg nem akar kapcsolatot, vagy nem találta még meg a megfelelő személyt, de az is lehet, hogy van valakije csak kürtöli világgá.
2020. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
*NEM kürtöli világgá
2020. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Egyetemről pl. meglepően sok csajt ismerek, akik sunyiban prostik. De, olyanokat is, akik építik még a karriert vagy elszálltak az elvárásaik.
2020. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem fura. Voltam ilyen helyzetben és állítólag jó nő vagyok. 5 évig nem volt senkim, nem szorulok rá. Nem csak kapcsolatból áll az élet, mellesleg ha már kapcsolat, nem az számít, hogy legyen, hanem hogy boldoggá tegyen, boldogabbá, mint egyedül.


Erre mindenkinek vam lehetősége. Csak sokak degradálónak élik meg, hogy nincs lehetőségük. Nekünk van, de nem muszáj vele élni.

2020. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Egy jó nő, akinek sok pasi akar a kedvében járni, hülye lenne lehorgonyozni egynél.
2020. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
szerintem van neki, csak te nem tudsz róla.
2020. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Karrierista, elég neki a mingliség, csalódott, betegsége van, hasonlót látott a környezetében, elvált...
2020. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Közöd?
2020. febr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

#8: Közöd ahhoz, hogy köze?

Nem értem az ilyeneket... Ez egy kérdezős oldal és kiírt egy kérdést. Ha nem tudsz rá válaszolni, akkor lapozz. Ha egyedül nincs annyi logikád, hogy egyszerűen csak érdekli, akkor szintén lapozz.

2020. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
#9-es, te valami autista vagy, hogy a társas kapcsolatokra vonatkozó dolgokat logikával akarod megoldani?
2020. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!