Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti jóképű rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti jóképű rendes pasinak miért nincs senkije már régóta?

Figyelt kérdés

Barátnőm megismerkedett egy pasival. Minden rendben van vele. Helyes, kedves. Szereti a gyerekeket az állatokat, van lakása, nem iszik. Rendesen dolgozik. Előző barátnőjével kb. 2 évig voltak együtt. Már több mint 1 éve szakítottak, azóta nincs komoly kapcsolata. Érdekelne, hogy egy ilyen mindenben "tökéletes" pasi hogyhogy egyedül van még? Egy ilyen után kapkodnának a nők szerintem. Az sem lehet hogy azért nem talál senkit mert túl magasak lennének az elvárásai. Láttam a volt barátnőjét, tök átlagos csaj. Amúgy annyit tudok róla hogy gyereket pl. szeretne már. Lehet azért egyedülálló mert már normális komoly kapcsolatot szeretne és nem talált eddig olyant aki erre alkalmas

Kíváncsi lennék a véleményetekre mert barátnőmmel pont erről dumcsizunk hogy furcsa hogy még szabad. :P


2018. júl. 26. 16:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Lehet a latszat ellenere megsem olyan "tokeletes".
2018. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Majd kiderül. :-) De az is lehet, hogy a barátnőd megnyerte a lottó ötöst.
2018. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

ez eléggé úgy hangzik mintha ezt a kérdést a... "30 feletti jóképű rendes pasi" írta volna ki.


De amúgy ja mégsem olyan tökéletes ezek szerint...

2018. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Én minden nap reggel 8-tól délután 5 óráig dolgozom, csak úgy ahogy mások. Aztán elmegyek mozgok egy kicsit mert ülő munkát végzek... Hazaérek kb. 8-ra. Akkor készülök egy kicsit a másnapra és így tovább. Gondolom ő is hasonló. Nem tudom mit csinálnék, ha szakítanék a mostani barátnőmmel. Vagyis heti max egy napom lenne foglalkozni a témával, a netes dolog pedig egy vicc. Illetve az az egyetlen nap, amit erre fordítok sem olyan egyszerű. Hisz engem nem azok a dolgok érdekelnek, amiket pl te felsoroltál és talán sokan másokat is érdekel. Nincs check list-em, ami segítene dönteni.
2018. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Ja ja, elég gyanús a kérdés :)
2018. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Számtalan oka lehet:

- 1 év után még nem akar kapcsolatot

- egy dolog az elvarás, másik dolog a szikra

- mégsem annyira tökeletes, meg van a saját baja

2018. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 mikeXxX ***** válasza:
48%
Nem lehet hanem biztos hogy azért nincs neki ! Valamint jól írta valaki benne lehet a mindennapi körforgásban is én is így vagyok csak én éjfélre esek haza és 5 felé kelek .
2018. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
41%
Szerintem azért csak-csak dugott nőt/nőket azalatt az egy év alatt. Egy kimondottan jóképű férfi dárdájába kéretlenül is bele szoktak ülni jobbnál jobb nők.
2018. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Jaj Istenem gyanús gyanús... :D Tudtam hogy jönni fog a kamukommandó. :D


Mi is azon gondolkodunk hogy lehet van olyan hibája ami elsőre nem derül ki.

Úgy tudom túl van már a volt barátnőjén. Volt 1-2 rövidebb kapcsolata azóta de senkivel nem maradt sokáig. És ő szakított nem a csajok.

2018. júl. 26. 17:29
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

H lenne egyszerre sok d.go partnere a pasinak,ha lenne vmi hazisarkany otthon,aki korlatozza meg ellenorzi illetve a nyakaba varr egy nem kivanatps kolykot??


N

2018. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!