Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szokásom nős pasikba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szokásom nős pasikba habarodni, de beleszerettem valakibe, akiről azt hittem nincs senkije, mert nem volt soha rá utaló jel. Megtudtam van barátnője. Nem lehet köztünk semmi, és most nagyon rosszul érzem magam. Hogy kéne gyorsan kilábalnom ebből?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:
2%

Te vigyázol az ő erkölcseire? Te óvod - magad ellen - az ő kapcsolatát?

Te nem vagy normális! Ez nem erkölcsösség, ez natúr hülyeség!

2018. aug. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Majd idővel sikerül hidd el.Am nekem is volt de megkönnyebültem mikor a közelemben volt és már nem éreztem semmit sem közömbös lett .Eleinte idegesitett de belàttam ennek igy nincs értelme.
2018. aug. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom a beleszeretés úgy történt, hogy rendszeresen beszélgettetek és nemcsak az időjárásról vagy a filozófiáról. Magyarul: csapta a szelet neked, miközben gondosan titkolta, hogy barátnője van. Akkor pedig azzal tudsz kilábalni ebből a lelki helyzetből, hogy tudatosítod magadban: ez egy undorító féreg, aki simán megcsalta volna a barátnőjét veled, ha te nem szerzel róla tudomást és nem szállsz ki.
2018. aug. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Hogyan sikerült az a belehabarodás.


Egyébként meg, éld a mindennapjaidat, és ne erőltesd, hogyan felejtsd el, éld meg az érzéseidet, és ne próbáld megtagadni és hazudni magadnak, mert akkor nehezebb.


Mondok még valamit, több évtizede házasok is válnak el, több éves kapcsolatok is szakadnak meg, rám sem volt soha tekintettel senki párkapcsolati téren, tehettem én akármit a kapcsolatért, ha nem egymáshoz tartoztunk, így is, úgy is vége lett volna azoknak, amik véget értek. Most már én sem vagyok tekintettel másra, csak magamra, és arra, aki jól érzi magát velem, és én is vele, addig, amíg lehet, úgy, ahogyan lehet.

2018. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

#4 véleményét osztom.


Miért ne lehetne semmi? Ez csak rajtatok múlik.

Az emberi kapcsolat nem egy birtokolt tulajdon, nem ellopod a barátnőjétől, hanem a ő szabad választása, hogy őt vagy téged választ. Ha egy harmadik személy képbe kerül és érzéseket indít be, akkor az mindenféleképpen, elkerülhetetlenül megváltoztatja a kapcsolatot, akár együt maradnak, akár nem, de nem marad olyan, mint régen.

Az nem önzőség vagy az erkölcsösség hiánya, ha felvállalod és megéled az érzéseidet, mert mással érzitek kölcsönösen jól magatokat.


A megcsalás, hűtlenség már más lapra tartozik, az már gerinc és erkölcsösség kérdése.

2018. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van. De nem nevezném őt gerinctelennek, hogy csapta nekem a szelet. Ugyanis nem flörtölt velem, sosem tett célzásokat. Csak simán jóban volt velem. Bírt, azt mondanám.

Megcsalás szóba sem jöhet, hogy megcsalná a barátnőjét, mert nem olyan ember, aki ilyet tenne. Sose csalná meg, ha mégis, akkor egyből elmondaná neki és szakítana.

És ez így van jól, én sem vagyok olyan, hogy mondjuk jó legyen nekem olyan férfi, akinek csak pótlék vagyok a párja mellett, aki ilyen tisztességtelen.

De azért esélytelen, mert nem fogja miattam elhagyni a barátnőjét, hisz nem szerelmes belém.

2018. aug. 26. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!