Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy egy nő észre sem veszi, hogy flörtöl? Hogy kell ezt elképzelni? Milyen az indirekt flört?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyik barátnőm állandóan szemezett mindenkivel, még azzal is akitől nem akart semmit.
2020. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Én főleg félreértéssel találkoztam...

Attól még, hogy megkínálok egy férfit sütivel vizsga előtt és megkérdezem hogy van/készült-e stb, attól ez még nem flört (mindenki mást is megkínáltam és beszélgettem velük). Ennek ellenére volt aki ezt félreértette és k....vának nevezett, merthogy egyértelműen nyomultam rá (2x beszéltünk és kapott sütit). Én meg csak pislogtam, hogy ebben az esetben az évfolyamon rengeteg embernél bepróbálkoztam nemtől függetlenül.

2020. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: Ismerős szitu.....
2020. febr. 16. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, itt, a gyk alapján, csak a heti termésből, pl. mikor nem nézel vki szemébe, hanem áttnezel a feje felett, vagy a pénztáros néni is flortol, mikor rád hívja a biztonsági őrt.
2020. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2020. febr. 16. 15:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokszor inkább attól függ, kit AKARSZ, hogy flörtöljön veled.


Mindig mosolygós, vidám, kedves ember voltam, vagyok. Mikor kövér voltam, senki nem hitte azt, hogy flörtölök. Most vékonyan, ugyanolyan emberként nagyon sok férfi hiszi azt.

2020. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok
2020. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Én egyetem előtt boltban és vendéglátásban is dolgoztam. Mosolygós voltam, humoros, nyilván kedves mert munkaköri elvárás. :D Rengeteg férfi flörtnek vette, visszajött később direkt, megadta a számát és hasonlók. Én csak néztem... aztán belegondoltam, hogy tényleg félreérthető a viselkedésem:D
2020. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha nem a félreértésekről beszélünk, szerintem ilyen akkor is létezik

Én olyan vagyok hogy ha egy pasi kicsit is vonzó számomra ( tényleg csak minimálisan is) akkor van olyan hogy észre sem veszem és flörtölök vele ,és utólag kapok a fejemhez hogy " hupsz ezt lehet nem kellett volna"

Elég kínos tud lenni

2020. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem én is ilyen vagyok. Pedig csak szeretek beszélgetni bármelyik nemmel. Szerintem semmi nincs ebben, mégis néha a férfiak félreértik. Érdekes, nőtől még sose hallottam, hogy kikezdtem vele, azert,mert beszélgettem🤔
2020. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!