Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vonzódik hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Egy sráccal már találkoztam korábban és most együtt voltunk egy tréningen. Csomószor csinálta hogy odajott hátulról és így megcsikizte a derekam, ha még útban voltam akkor a derekamat fogta meg és úgy rakott félre. Amikor játszottam vmi tarsasjátékot odajott hozzám és röhögött h biztos veszíteni fogok mert egy kislány vagyok (Om se korban se méretben nem...). Amikor mondtam h kicsit megfaztam akkor még rögtön mondta h innom kéne valami kis alkoholt. Amúgy joarc volt, de fogok még vele találkozni és nem tudom h merjek e vele túl nyitott lenni nehogy félreértse :D 19L és 22F

2020. jan. 5. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Pfuj
2020. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből lehet simán kedves is. Hívd el valahova,aztán kiderül. Nem szégyen nőként sem!
2020. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vonzódik (érintés, csipkelődés stb.).
2020. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
igen,egyertelmuen
2020. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Vonzódik de elég béna
2020. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett , összejöttetek vagy nem,hogy ki van emelve a kérdés megint?
2020. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyre több kérdésből lehet arra következtetni, hogy a gyerekek úgy nőnek fel, hogy szinte teljesen le vannak zárva a valós élethelyzetektől, hogy megtapasztalják, megtanuljanak olvasni a mewtakommunikációból.

12 éves szint, amikor már tudja, érzi egy kislány, hogy ha az osztálytárs fiú akár óra alatt is rajta felejti a szemét, keresi a társaságát, sőt, ha alsó tagozatban a körjátékban mindig ugyanazt a kislányt választja ki, akkor az azt jelenti, hogy TETSZIK, vonzódik.


És itt van 19 éves leány, aki már érettségizett, vagy most készül, vagy már egyetemista/főiskolás, és nem képes megfejteni a legelemibb, legősibb kódot, mert nme csillagocskákat, szíveskéket, felfelé mutató hüvelykujjat, giccses, sziporkázó képeket kap, hanem egy hús-vér fiú jólesően megmarkolja a derekát, keresi a társaságát, ott lebzsel körülötte, kedvesen ingerkedik, beszélgetést provokál, évődik.

A való életben éljétek az életeteket, hallgassatok az ősi ösztönök sugalmaira, és nem csak a férfi-nő kapcsolatban, hanem az élet minden területén, hogy ne váljatok élhetetlenné.

2020. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!