Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a cici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopasz55 kérdése:

Mi a véleményetek a cici pusziról? Most találtam ki ezt az elnevezést, elsősorban nők véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Nem túl gyakran de azért elő-elő fordul, hogy úgy érzem nem véletlenül a nők a mellükkel hozzámérnek. Pesze van, hogy elkerülhetetlen a dolog, de van, hogy izé..... Nemrégiben három kolléganővel beültünk egy helyre és a pincérnő mindíg hozzámért a cickóival, a szemem sarkából ahogy láttam ugyanezt nem tette meg az asztaltársaság többi tagjával. Nemrég fodrásznál voltam, évek óta járok ide ugyanehez a fodrásznőhöz de eddig nem vettem észre, hogy a melle végig a vállamhoz ér....

Kérdésem, van-e olyan köztetek aki szokott ilyen cici puszit adni ismeretlen férfiaknak,

Mi a véleményetek rőla,

Vagy simán hülye vagyok aki kitalál meg bemesél magának dolgokat amikkel normális ember nem is foglalkozik.



2020. febr. 16. 17:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%

Figyelj, nekem már dörgölték nem egyszer a farkukat idegen férfiak a metrón. És qrvára zavarba jöttem. Eszembe nem jutna "kuki puszinak" elnevezni.


Ismerd be, hogy felizgat, ennyi. Nem kell megjátszanod magad, éljen az őszinteség.

2020. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy látom ennek a világon semmi jelentősége nincs.
2020. febr. 16. 18:09
 13/24 A kérdező kommentje:
# 11 Inkább zavaró, egyáltalán nem jó érzés. Nem mindegy kinek a melle ér az emberhez, ahogy az se kinek a farka.... A fenn említett mellekhez nem húsz éves magas, szőke széparcú nők tartoznak álltalában. A fodrásznő férje például jó ismerősöm.
2020. febr. 16. 18:13
 14/24 anonim ***** válasza:
15%
Hát ne haragudj, hozzám a legjóképűbb idegen se dugja oda a farkát. Színvonalad megvan.
2020. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
# 14 Értelmező olvasás.... gyakorold, rádfér.
2020. febr. 16. 18:17
 16/24 anonim ***** válasza:
18%

Biztos vagyok benne, hogy direkt csinálják ezt, csak itt bedumálják neked hogy az mindig ott van, nem tehetnek róla.

Ja, a kezem is mindig itt van, mégsem erek hozzá senkihez akihez nem akarok.

Flörtölnek, ennyi, mindenesetre alpári módon, és ez téged vonz. Biztos meg akarják dugatni magukat.

Vannak akiknek a csöcsein kívül semmijük nincs, így bedobják azt ami van.

2020. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
8%

Jaaj, le kell pontozni aki leleplezi a nők kis játékait.

Hozzám is dörgölőznek, sajnos többnyire a dagadt nagycsöcsüek.

Nem is értem, nem látják hogy sportos pasiként nem vonzódom hozzájuk?

2020. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak, megtudtam, hogy nem szabad kérdezni a gyakorikérdéseken.....
2020. febr. 16. 18:51
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

Pedig jó volt a kérdés!

Valószínű vannak akik direkt cicáznak ezzel, és van aki oda sem figyel rá.

A gond a válaszolók stílusával van, ill. azzal, hogy nem fogadják el a másikét.

2020. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
59%

69% Jaj a sértett óvodás itt is előjött. :D

Annyira átlátszó ez a "sportos vagyok, de bálnák molesztálnak" hiszti. :D Dehogy vagy te sportos...

Nők kis játékai...és még a nők kombinálnak, jaj biztosan mindenkinek kellesz, azért löknek meg véletlenül a metrón.


Kérdező, kaptál egy rakat normális választ, többet, mint amit egy normális kérdésre írnak itt. Mit vársz?

2020. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!