Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fogok senkinek kelleni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogok senkinek kelleni 24+-os nőként?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy a 18-24 éves korosztály kell minden férfinak.

Tapasztalat?

24+-osok válaszait várom leginkább.


2020. febr. 21. 09:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Bmeg nem veszitek észre, hogy troll?? XD
2020. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
#11: Nem biztos. Van olyan lány ismerősöm, akinél egy csomó pasi próbálkozott, nem is rosszak, de 20 felett van és még senki sem volt neki elég jó, ezért azt mantrázgatja, hogy nem kell senkinek...
2020. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Te normális vagy?
2020. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

Azon gondolkozz el, hogy milyen emberek számára kelendő az a korosztály. Én utáltam 18-20 éves lenni. Az egy dolog, hogy hogy néztem ki, de hogy amilyen emberek megtaláltak... Alig volt olyan ember, akit normálisnak tartottam és még ők is kölyöknek hívtak.

Az ilyen gusztustalan 35-40 éves hulladék fszok meg a 18 éves szexet túldramatizáló idióták voltak értem oda. Azok, akikkel pokol lenne együtt élni, mert (még vagy személyiségükből adódóan) alkalmatlanok mély emberi kapcsolatokra. Nem gondoltam volna, hogy ennyire nem fogom bánni, hogy közekedek a 30-hoz. Az ilyen emberek szépen kipucolódnak körülöttem. Nem csak párkapcsolat szempontjából, amúgy is

2020. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
#14: Neked épp így jött ki a lépés. Ebből általánosan kikövetkeztetni, hogy ennyi idősen másnak is rossz, később másnak is jó lesz, teljesen logikátlan. Egyesek megtalálják életük szerelmét 20 évesen, mások 30 évesen.
2020. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Akkor aki kérdezte: egy darab privátot nem kaptam, bár nem is azért írtam ki a kérdést, de ha már szóba jött, válaszolok.

Eddig sem volt, ezután sem lesz válaszolónak: akkor szűzön halok meg. Oké, eddig nem jártam sehova a munkán kívül.

2020. febr. 21. 12:24
 17/22 anonim ***** válasza:
68%
15: én is huszonévesen találkoztam a férjemmel. De pontosan tudom, milyen emberek csorgatják a fiatal húszasokra. 90%-ban vagy a korabeli éretlen kis p*csök vagy a kiégett vén here 35-40-es nős-aggszűz-elvált fogyatékos férfiak. És van 10%, aki mellett nem szégyellsz lenni, mert agyilag megüti a szintet. A húszas srácok többsége azért szar, mert gyerek és felelőtlen, a vén marhák közül meg azoknak kell 10-20 év korkülönbség, akik a) dugni akarnak, b) degeneráltak és visszamaradottak.
2020. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
26-27-ig simán jöhetsz, de azért ketyeg az óra ha mondjuk családot szeretnél.
2020. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés valami incel pasitól.
2020. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
#17: Te maximum azt tudod, hogy mennyi benned a férfigyűlölet, ami több hozzászólásodból is látszik. Fura, az egyetemi csoporttársaim fele a végzés évére komoly kapcsolatban volt, többen meg is házasodtak. Ja, hát biztos ők a komolytalan szr-ok, mert te azt mondod. És a huszonéves nők többsége biztos annnyira komoly, hogy csak na...
2020. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!