Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, milyen számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, milyen számotokra a tökéletes férfi testalkat?

Figyelt kérdés

Másabb a preferencia rövid és hosszútávú kapcsolatnál? Esetleg egyéjszakásnál? Tudnátok képpel illusztrálni?

Megköszönném, ha a korotokat is írnátok :)


2020. febr. 21. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Jobb oldali: [link]


29N

2020. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
1-es ehhez remélem te is úgy nézel ki minimum, mint Gal Gadot. :D
2020. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a sovány. Izomból max. a kevés tetszik.

21/L

2020. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Mit számít, hogy néz ki? Ha ez számára a tökéletes akkor ez. Ne húzzunk le senkit mert válaszol a kérdésre.
2020. febr. 21. 12:08
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Lehet nem fog tetszeni a válaszom de nőként számomra nincs olyan hogy ideális.

Ne legyen nagyon kövér és ne legyen nagyon sovány.

Lehet teljesen átlagos szinte semmi izommal (nyilván csak annyival amennyi az emberen alapból van), lehet macis, lehet izmosabb típus is. Ne legyen nagyon kigyúrt izomagy, itt most az ilyen testépítős izomagyakra gondolok akiken alig van zsír.

Ha most elkezdenék sztárokat linkelni azért az csalóka lenne mert a hírességek többségének van edzője és náluk nagyon nem mindegy a kinézet.

Nyilván amiket leírtam típusokat el tudod képzelni.

Esetleg ami nálam annyira nem játszik még, ha egy pasi a nagyon szálkás kategóriába tartozik (tehát nagyon vékony, de amellett nagyon izmos). Nekem az annyira nem bejövős, Most ismerősökről tudnék képet linkelni, de személyiségi okokból nyilván nem teszem.

Ha hírességekről kéne példát hozni akkor lenne afiatal Clint Eastwood, James Dean, fiatal Alain Delon , de ők nem az átlag kategória hanem az álompasi.

Manapság akik nekem bejönnek pl Richard Madden, Chris Hemsworth de ők is az álom kategóriába esnek, tehát nyilván ilyet senkitől sem várok el.

2020. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Tökmindegy, csak minél magasabb, izmosabb legyen.

25/N

2020. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

Mindketto tokeletes!

2020. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Izmosan vékony. Azaz nem túl kigyúrt, de nem is 50 kiló.
2020. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

#2


159 centihez 47 kg vagyok, vékony, enyhén izmos. Szép hosszú barna hajam, vékony derekam, kerek, izmos fenekem van. Nagyon szeretek mozogni.


Egyéb kérdés?

2020. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

KB. Mint a 7. Válaszadó linkjén s jobb oldali.

De ez csak egy ideál. Sosem volt ilyen pasim. Volt, aki totál átlagos alkatú volt (nem volt hájas, de izmos sem), a jelenlegi meg botsaska alkat, nagyon magas, nagyon vékony. Annak ellenére, hogy a vekony de szálkás lenne az ideál, meg mindegyiket vonzónak tartottam.

Szóval az, hogy mit látunk általában tökéletesnek, és aztán ki az, amibe meg beleszeretunk,az két külön dolog.

2020. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!