Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egész általános iskola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész általános iskola első részében pici és visszahúzódó voltam, most már megnőttem, de lehet, hogy ez az időszak meghatározó volt az önértékelésem számára? Mert még nem volt partnerem 26f

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tehát megnőttél, de még mindig az általánosba jársz. Rossz előjel ez számodra.
2020. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mármint csoportterápiára mennék szívesen
2020. febr. 21. 17:21
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Megkeresed, vagy a háziorvosodtól megkérdezed, hol van a lakóhelyedhez legközelebbi pszichoterápiás rendelő, bejelentkezel, elmondod, mi a problémád, miért szeretnél járni, és hogy csoportterápiára, a többi meg megy majd, mint a karikacsapás. Hajrá!
2020. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lehet ez a csoportterápia :) Közben ismerkedsz is. Gondolom nem is olyan drága mint ha csak veled foglalkozik egy pszichológus, hanem mondjuk 15 emberrel.
2020. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha ez vigasztal, igen, van ilyen. Én pl. sovány és szódásszifon pápaszemes voltam csálé fogakkal, mindezt lányban. 25 éves koromig nem volt senkim, akkor is csak azért, mert életemben először rám hajtott valaki, akit nem szerettem, nem is vonzott, de azt gondoltam, én úgyse leszek soha viszonzottan szerelmes már és soha nem fogok kelleni senkinek, aki nekem igen. Aztán sok víz lefolyt a Dunán, 16 éves korom óta kontaktlencsém van, 30 körül a fogaimat is sikerült rendbe tenni, aztán feljött rám 7-8 kg. Mire 40 éves lettem, eljutottam odáig, hogy már tényleg egész szépnek látom magam. Csak egy példa: annyira véznák voltak a lábaim, hogy 11 éves korom óta nadrágban járok, utáltam a lábaimat. Mostanában, 40 körül néha rácsodálkozok, hogy jé, ezek már nem azok a pálcikák, de az a helyzet, hogy képtelen vagyok elfogadni őket teljesen. Csak úgy tudok szoknyát felvenni, ha nejlonharisnya van rajtam. Kb. kocsányon lóg a pasik szeme, de még mindig nem merném harisnya nélkül mutogatni. Strandon 20 éve nem voltam, akkor is csak tévedésből. De már nem látom magam akkor se bányarémnek. Van már elég önbizalmam, annyi mindenképp, amennyi a párkapcsolathoz kell.
2020. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na ez jól hangzik 15 ös:)
2020. febr. 21. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!