Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire igazságtalan az élet? Egyeseknek miért van mindig szerencséjük, míg másoknak meg sosem?

Figyelt kérdés
Úgy látszik akármit tehetek én örök magányra vagyok ítélve. Unom már a társkeresőket is, unom már hogy én egész életemben a páromat keressem csak, míg mások meg évek óta boldogságban élnek, nekik nem kell tinderrel foglalkozniuk. Mivel nekem csak rövid kapcsolataim voltak, amikben nem becsültek, így nagyon tudom azokat a nőket irigyelni, akiknek a párjuk megkérte a kezüket, utána el is vették őket, és gyerekük is lett. Én meg csak egész életemben arról álmodozhatok, hogy egyszer hátha engem is fog valaki szeretni.
2020. febr. 21. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Dik, mennyi drámahős van itt.
2020. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%

10# "magyarra lefordítva, élj úgy mint egy növény...."


Ezt senki nem mondta..


Kérdező, miért gondolod, hogy

Egyedüllét = szerencsétlenség, szenvedés

Kapcsolat = szerencse, boldogság.


Megannyi helyzet van, amikor ennek totál az ellenkezője igaz.


7-essel egyet tudok érteni!

2020. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
f26 privi miatt írt szerintem :) Hogy hátha kap a kérdezőtől :)
2020. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2020. febr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11%

"Én meg csak egész életemben arról álmodozhatok, hogy egyszer hátha engem is fog valaki szeretni."

Kérlek mond, hogy ezt te sem hiszed el magadról. Ha nem vagy valami nagyon csúnya nő, akkor csak annyi a megoldás, hogy válassz jól, mert az egyetlen akadály te magad vagy.

Férfiaknak pedig üzenem, hogy a jó külsővel sem mentek sokra, mert a mai nők elérhetetlenek. Olyan szinten tökéletesnek kell lenned minden téren, hogy az felfoghatatlan. Most a normális, szolid, átlagos nőkről beszéltem. Egy apróság nem stimmel, aminél minimum 10 fontosabb dolog van, és a cuki csajok is kegyetlenül elküldenek.

2020. febr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem azt is megérzik rajtad, hogy ennyire vágysz párkapcsolatra. Az egyedüllétet is érdemes szeretni, magányban is lehet kreatív dolgokat végezni, feltöltődni.

Írásod olyan, mintha koldulnál a szeretetért.

2020. febr. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesz normális párkapcsolatot,ha elkezded élvezni az egyedül töltött időt. Keress hobbikat,töltsd fel az unalmas életedet minden jóval és akkor lesz olyan, aki részt akar venni benne. De ha egész nap otthon sírsz,hogy magányos vagy, akkor senki nem fog kérni belőle.

Én szingliként eljártam edzeni, társastáncra, falat mászni,kirándulni, több extrém sportot is kipróbáltam. Ez nagyon imponált a pasiknak, mert azt látták, hogy elvagyok egyedül is és nem fogok rájuk telepedni a kapcsolatban. Nem fogok hisztizni, ha elmegy a haverjaival sörözni, mert van saját életem, amit addig élek. Élj egy olyan életet, amire te is azt mondanád ellenkező esetben, hogy hú én ennek a csajnak az életében részt akarok venni. Mert izgalmas, mert élettel teli.

Tudok ajánlani erre egy nagyon jó könyvet. A címe Get the guy, csak angolul elérhető.

Azt írja le, amit az előbb is írtam, de mellette még sok más jót. Pl hogy azért mennek bele a szar kapcsololatokba az emberek, mert azt hiszik,hogy nem érdemelnek jobbat és ezért nem válogatnak eleget. De ha kitartó vagy,akkor fogsz találni egy neked valót, az 100%.

2020. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
tanulj meg angolul, és máris sokkal jobb esélyekkel indulsz... már csak a mennyiségek megsokszorozódása miatt is.
2020. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés alapjába véve arról szól, hogy a kérdező nem vállal felelősséget az eddigi életéért.

Rosszul választott a férfiak közül. Azokat választotta, akik rosszul bántak vele, akik értékelték volna, akik jók lettek volna hozzá (mert erről ír a kérdező), azokat elküldte.

Én 5-6 nőnél kezdeményeztem csak az utóbbi néhány hónapban, persze hiába. Nagy részük azóta is ugyan úgy panaszkodik, mint a kérdező.

Én felismertem, hogy változtatnom kell, a kérdező vajon megteszi ezt? Hiába vagy egy nő, a te tetteidnek is következménye van.

2020. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!