Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha olyat tenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha olyat tenne a párotok ami nagyon nem becsületes dolog?

Figyelt kérdés
Tegyük fel találna egy pénztárcát és hazaállítana egy drága dologgal, hogy vett magának valamit nyilván abból a pénzből ami a pénztárcába volt mondjuk olyat ami a hobbija és mosolyogva közölné, hogy talált egy pénztárcát és be is vásárolt belőle.
2020. febr. 22. 09:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"

Mi az,ami itt nem becsületes?


Tán lopta a pénzt?"


Gyakorlatilag igen. Más dolgát tulajdonította el, tudatosan. Állampolgári kotelessege leadni a rendőrségen.

2020. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Becsület és pénz" - Komolyan? :)


Rengeteg ember van, aki ha nem is talált pénztárcából tartja meg a pénzt, de másképp "veszi el" más pénzét...

Pl. a villanyszerelő aki 20 ezerért cserélt ki 3 db konnektort a szomszéd néninél (fél óra alatt bárki megcsinálja).

Vagy egy ismerősöm, aki 3 millióért vett telket, majd 5 millióért eladta.


Összegezve kapitalizmusban és önmegvalósító világban én a pénzt és a becsületet nem említeném egy lapon :)

29/F

2020. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha voltak benne személyi iratok és visszajuttathatta volna tulajdonosának, akkor csalódnék, hogy nem ezt tette.
2020. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha voltak benne iratok akkor tudta kié a pénz ami benne van akár vissza is adhatta volna a tulajdonosának mert lehet hogy neki annyi pénze volt megélhetésre.Azért jó hogy nem minden ember olyan mint a párod.Én is találtam pénztárcát el is vittem a tulajnak 3 gyerekes család volt.Ha voltak benne iratok legalább azt jutassátok vissza.
2020. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!