Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak hány %-a részesíti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak hány %-a részesíti előnyben a szép szempárokat?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiúk válaszára vagyok kiváncsi. Vannak olyan srácok akik először a szemeket nézik meg és ha abba "beleszeretnek" akármennyire is csúnya/szép a lány akkor is összejönnek vele? Milyen formájú és színű szem vadít titeket?
2008. nov. 20. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nagy világoskék szemeknek nem lehet ellenállni:) Bár ha emellett nagyon igénytelen a csaj akkor nem érdekel.
2008. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

87.54%

Egy szép szempár sajnálom, de nem elég.

2008. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Szia !


Én nemrég szerettem bele egy lányba és először a gyönyörű kék szemei fogtak meg. Ha gondolod írj és beszélhetünk erről a témáról.


Üdv Tiby.

2008. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, de sokat számít, ha egy lánynak csúnyák a szemei akkor nem nagyon van esélye, 2 olyan lányt ismerek akinek gyönyörűek a szemei az egyiküknek szép barna, elveszel a tekintetében, a másiknak zöld, de annyira ártatlanul tud nézni és minden érzelme látszik a szemében
2008. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 yuda ***** válasza:
100%

-a szem rendkívül fontos-nem véletlenül tartják a lélek tükrének-de nem hiszem,hogy bárkinél is kizárólag ez dönt.

amikor megszólal,és egyáltalán a beszélgetésekben is legyen jó partner-tehát lelkileg is ott kell legyen.


-indulásnak mondjuk kiváló egy szép szem-ez megadhatja az alapot a folytatásnak,de ha csak ez van és "kilóg a kapanyél a szájából"..vagy közönséges-akkor lássuk be-a szem kevés. :D..vagy egy barátomnak ellenkezőleg: egyedül az volt a lánnyal a problémája,hogy "sült hal" volt-teljesen "kuka"-egyszerűen meg se akart szólalni.


lássuk be-összetettebb a dolog.

2008. nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 lány ismerősöm, nagyon szép szemei vannak, de emellett sajnos 120 kiló, így nem tudok csak a szép szemeire koncentrálni.
2008. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Én még soha nem éreztem olyat, hogy egy lányt a szemei miatt, de csak azért szeretném magam mellé!


De neked, hogy jutott eszedbe ez a kérdés?

2008. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a szemet és a hajat nézem, mindkettő fontos. Nálam főképp a szép, fényes, hosszú haj a nyerő. De azért azt figyelembe kell venni, hogy hiába van szép szeme és haja egy lánynak, ha nekem nem tetszik vmi miatt, nem lesz belőle semmi.
2008. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kékeszöld szemem van,de inkább kék,de zöld is.Szóval érdekes színe van.Emellett a fogsoromra vagyok büszke.Sokan mondták,hogy ez a 2 külsőre azért elég.És a hajamat is rendesen ápolom.Szóval én úgygondolom,hogy mivel nincs tökéletes ember,egy ápolt szép haj,szép szempár,és egy szép fogsor mindenkinek bejön.Bár én lány vagyok,de pozitív visszajelzéseket kaptam idáig.:)

/pici cutte/

2008. nov. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Sziasztok. Ami szerintem biztos, az az, hogy egy gyönyörű szem önmagában nem elég, de akinek tényleg nagyon szép szeme van, az "meg van áldva" más ilyen finomságokkal is.. pl szép fogsor, száj, haj, stb... Nekem pl nem elég csak a szép szem, de mint mondtam, a szép szem nem jár egyedül... De ha pl van egy gyönyörű szem+haj+fogsor+száj, akkor felőlem lehet kicsi a melle, vagy lapos a feneke, nem zavarna de persze mindenki más :D
2008. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!