Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a párom semmit nem fizet nekem?

Figyelt kérdés

Én még tanulok, neki munkahelye van, otthon lakik még a szüleinél. Ennek ellenére ha elmegyünk valahova, pl kajálni egyet a mekibe mindig én fizetem a sajátomat. Múltkor ő fizetett kártyával, és utána elkérte tőlem azt az 1000 ftot amennyi a kajám volt.

Hagsúlyozom én még tanulok, azt a pénzt költöm amit a szüleim adnak egy hónapban zsebpénzt, nem sokat.

Barátom pedig nem panaszkodhat a fizetésére..



2020. febr. 25. 12:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%
Minek vagy még vele? Smucik dög. Biztos nem kérném el a pénzt. Bunkóság. De hát neked ő kellett. Biztos jól néz ki.
2020. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%
Akárki akármit mond, ez gáz. Én felnőtt nő vagyok saját lakással, jó fizuval, szöval kajak nem érdekel, az se ha a másiknak nincs saját háza ,vagy kocsija. Voltak ilyen férfiak az életemben, és tényleg nem volt gond, ha pl én vezettem ,vagy nálam laktunk. Na de ezt tutira nem viselném el. Fizet kártyával és elkéri a lóvét? Istenem pasik mi van veletek ?????
2020. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagy bunkóság a részéről!

Mennyi a korkülönbség?

2020. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hogy tud ezzel elvarázsolni téged? vagy akkor mivel?
2020. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
0%
Én se szoktam. Ebben mi a furcsa? Van a barátnő meg van a pénz, két nagyon külön dolog, én se szólok bele, hogy mire szórja az övét, ő ne várja el, hogy rá költsem.
2020. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 hollófernyiges ***** válasza:
7%
Most akkor kell egyenjogúság, vagy nem?
2020. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

#5

Ne aggódj ő nem szól bele hogy mire költöm a havi 4 ezer forintomat amit a szüleimtől kapok..

2020. febr. 25. 13:02
 8/41 A kérdező kommentje:
Csak én is egy kicsit gáznak tartom hogy képes elkérni 1000ftot miután már kifizette és a fizetése 0.5%-a ez.
2020. febr. 25. 13:03
 9/41 A kérdező kommentje:
*0.05%-a
2020. febr. 25. 13:04
 10/41 anonim ***** válasza:
5%

A baratod ette meg a hambidat vagy te? Mert ha te, akkor miert kene neki fizetnie?

Mas kerdes, hogy te ezek utan eldonthered akarsz e vele lenni vagy sem. De az mar most latszik, hogy nagy golddigger leszel... isten ovja a ferfiakat toled


Mellesleg ha zavar h jol keres a palid, de nem kolt rad, akkor miert nem allsz ossze egy hasonlan csoro egyetemistaval? Akkor nem lenne problema az egyenlotlenseg...

2020. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!