Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a párom semmit nem fizet nekem?

Figyelt kérdés

Én még tanulok, neki munkahelye van, otthon lakik még a szüleinél. Ennek ellenére ha elmegyünk valahova, pl kajálni egyet a mekibe mindig én fizetem a sajátomat. Múltkor ő fizetett kártyával, és utána elkérte tőlem azt az 1000 ftot amennyi a kajám volt.

Hagsúlyozom én még tanulok, azt a pénzt költöm amit a szüleim adnak egy hónapban zsebpénzt, nem sokat.

Barátom pedig nem panaszkodhat a fizetésére..



2020. febr. 25. 12:32
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
93%
Amikor odaadtad az 1000ftot,akkor kellett volna elköszönni,ha Te nem érsz neki ezer forintot se,akkor ennek a kapcsolatnak nincs értelme.Nem az az ezres,hanem a büszkeségem többet ér..
2020. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
37%
50%-os válaszoló, külenél magadról képet? Válastaiddal felkeltetted az érdeklődésem.
2020. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
92%

"50%-os válaszoló, külenél magadról képet? Válastaiddal felkeltetted az érdeklődésem."

Téma: "50%-os válaszoló, külenél magadról képe

Az üzenet: Milyen ertelemben keltettem fel az erdeklodesed?


Csak abban az értelemben, hogy kit kerüljek el az elkövetkezendő aktív 20 évemben.

2020. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
90%
Jo fillerbaszo, tobben megirtak. De komolyan 2 milkat keres a faszid? Szerintem 200 ezret akartal irni...
2020. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%
#33 Telleg hulyeseg lett volna privatban valaszolnod.
2020. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%
Ez a baj veletek nokkel, hogy semmi egyenesseg nincs bennetek...
2020. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
89%
Mi felvaltva szoktunk fizetni a mostani baratommal, mert nem szeretnem hogy mindig o fizessen, magamtol felajanlom legkozelebb, hogy oke ezt most fizetem en. Aztan a kovit megint o. Nem szamolgatjuk ki forintra pontosan, van hogy o van hogy en koltok tobbet. De exem nekem is olyan volt, hogy felole akar ehen is halhattam volna, amig elmentunk valahova,de azt is csak azert mert o ehes volt, es megvette maganak (!) a kajat.😂 a kerdes se hangzott el a szajabol, hogy esetleg ennek e valamit holott szerintem ez tok alap ha a paros pasi, ha a noi tagjanak de illik megkerdezni. Tettem boven sokat abba a kapcsolatba, hogy egy 300 forintos szendvicsen ne kelljen problemazni. Meg jo hogy amugy se gyakran eszek ilyen egeszsegtelen kajakat. Szerintem is kezd a pasikbol eltunni a ferfiassag, regen minel jobban meg akartak tartani egy not, a konkurencia is nagyobb volt, szoval okkal. Ma meg mar meghivni egy mcmenure se fer bele. Meg jo hogy sikerult kifognom egy normalisat az utolsok kozul.😅
2020. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
94%
Én nőként a barátnőimet is meg szoktam hívni egy kávéra, sütire, vagy egy ebédre. Ez nem egyenjogúság kérdése. A nővérem és én jóval idősebbek vagyunk, mint az öcsém, ezért evidens volt, hogy míg ő tanult, mi meg már dolgoztunk, akkor tőle nem kértük el a pénzt semmire.
2020. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
92%

"Ez a baj veletek nokkel, hogy semmi egyenesseg nincs bennetek..."


Te vagy a legnagyobb hős a világon!

2020. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
29%
Azért így visszanézve fájdalmasan egyértelmű, hogy csak a szokásos gyakoris férfigyűlöletet akartja a kérdező meglovagolni.
2020. febr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!