Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az erősebb érzés? A szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az erősebb érzés? A szeretet vagy az imádat?

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Bocs hogy visszakérdezek, de mi a különbség?
2008. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van különbség, az imádat szerintem már valahol átmegy kontrollálhatatlan folytogató szeretetbe, az pedig nem jó.
2008. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az imádat számomra a vak szeretet, amikor nem lát az ember semmit csak a rózsaszín ködöt.
2008. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem Imádni csak Istent lehet-Szeretni pedig mindent és mindenki mást.HIbás elgondolás az szerintem ha valaki azt mondja a párjának, hogy imádja.Én sohasem használtam és nem is fogom.A nagyon szeretlek és ennek változatai szebbek és kifejezőbbek-mintsem azon vitatkozni, hogy ki imádja jobban a másikat(számomra az imádat a feltételnélküliség és ugye Isteníteni valakit-egy embert nem lehet)..nagy vonalakban ennyit remélem mindenki megértett:))
2008. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úgy értem pl. hogy imádok egy embert, akit nemrég ismertem meg, imádok vele lenni, nem győzök betelni vele. Állandóan rá gondolok. De szeretetről még nem beszélhetek, annyira még nem ismerem. Tehát a szeretet az egy "következő" fokozat lenne? Vagy ez a szenvedély az erősebb érzés, amit most érzek?

És köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek!

2008. nov. 21. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

jah én is inkább ugy gondolom mint te.

én ha valakinek azt mondom hogy imádom, az számomra nem egy olyan mély érzés mint ha azt mondanám hogy szeretlek.


ha monju kegy csokirol van szó ott az imádom erősebb jelentésű mint a szeretem.


de ha szerelemtöl van szó akkor a szeretlek az ami fontos szó, nem pedig az imádlak.


másképp nem tudom elmagyarázni. :D

2008. nov. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%
SZerintem is imadni csak Istent kellene.
2008. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az imádat a szeretetet fokozottabb formája, tehát valójában a kettő ugyanaz.
2010. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!