Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg gaz, h belenyultam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg gaz, h belenyultam a parom zsebebe?

Figyelt kérdés

Elaludt filmnezes kozben, nem akartam felkelteni, igy belenyultam a nadragzsebeb kivenni a cigit, de erre o felkelt es leorditotta a fejem, h nem nyulunk egymas zsebebe csak ugy.

Mondtam neki h nem akartam felebreszteni, es nem gondolom, h olyan nagy bunt kovettem el, hisz nem egy idegen zsebe turkaltam, hanem a paromeban.

Azt mondta h kerdes nelkul nem nyulkalunk egymas cuccaiba.

3eve vagyunk egyutt.

Most tenyleg en voltam a bunko?

Koszonom


2020. febr. 25. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Egyrészt igaza van, másrészt velem biztos nem ordítozhatna, mert hamar ajtón kívül találná magát.
2020. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van.
2020. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Lehet azt hitte a telefonjáért nyúlsz és lebukik, hogy mit ír más lányoknak.
2020. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A telefonja kint volt az iroasztalon. Azt ugy eltudtam volna venni, h eszre sem veszi.
2020. febr. 25. 16:06
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Nincs saját cigid?
2020. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
ne dohányozz és akkó nincs baj ebbő
2020. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
3 éve? ilyennel? 1 napot se.ez egy őstulok.N
2020. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%
Ezért ordítozni nem kéne. Másrészt igaza van. Van egy bizonyos magánszféra, amit az ember párjának sem illik átlépni. Nincs külön megbeszélve, de nálunk alap, hogy egymás zsebébe, táskájába, tárcájába, telójába, kocsijába csak kérésre nyúlunk. Egymás szekrényébe sem nyúlkálunk. Minden ott van szabadon, de mégsem tesszük.
2020. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
3 éves kapcsolatban azért annyira nem gáz szerintem, hogy így fel kelljen fújni és ordítozni.
2020. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
ha a táskájában turkáltál volna azt mondom talán, de egy nadrágnak a zsebe? pls....
2020. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!