Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tenyleg gaz, h belenyultam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg gaz, h belenyultam a parom zsebebe?

Figyelt kérdés

Elaludt filmnezes kozben, nem akartam felkelteni, igy belenyultam a nadragzsebeb kivenni a cigit, de erre o felkelt es leorditotta a fejem, h nem nyulunk egymas zsebebe csak ugy.

Mondtam neki h nem akartam felebreszteni, es nem gondolom, h olyan nagy bunt kovettem el, hisz nem egy idegen zsebe turkaltam, hanem a paromeban.

Azt mondta h kerdes nelkul nem nyulkalunk egymas cuccaiba.

3eve vagyunk egyutt.

Most tenyleg en voltam a bunko?

Koszonom


2020. febr. 25. 15:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%

Neki igaza van abban,hogy nem turkálunk senki zsebében cuccaiban.

De nem kellett volna ezért üvöltözni lehet ezt normálisan is közölni.

2020. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kapcsolat...
2020. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nagyon gáz. Tuti van rejtegetnivalója...Ezen csak akkor buknék ki ,mint a párod,ha ott tartanám a szeretőm nem tudom tnagáját vagy valami hasonló...Vagy esetleg egy másik sim kártya?A helyedben nyitott szemmel járkálnék.

Engem egyáltalán nem zavarna ,ha a párom keresne valamit mint pl cigi bár nem cigizek és megnézné a zsebemben vagy lakáskulcs vagy akármi. Miért zavarna? nem értem,főleg ha már 3 !!!éve együtt

2020. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%
Valamit tuti rejteget.
2020. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen nyúlok a párom zsebébe, például amikor keresek valamit, vagy amikor mosok és átnézem a zsebeit. A palid rejteget valamit, hogyha ennyire idegbetegen reagált.
2020. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnék ilyen köcsöggel lakni. Legyen annak privát a cucca meg a szarja, akihez csak feljár a párja és elvannak. Soha nem lennék olyannal, aki lecsesz azért, mert a közös otthonunkban bármihez hozzányúlok... Takarodjon az anyjába titkolózni
2020. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem tabu se zseb, se pénztárca, se táska. Bár kutatni nem szoktam, de mosásba már gyűjtöttem be nadrágot, akkor persze, hogy átnézem, vagy kellett már "turkálnunk" egymás cuccaiban, mert mittudomén valami irat kellett vagy aprópénz vagy valaki otthon hagyott valamit, vagy uzsonnát pakoltam be vagy ki. Más ha valaki titkol vagy nyomoz, de azon, amit írtál, elég fura ennyire megsértődni.
2020. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit rejtegethet?
2020. febr. 25. 19:03
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek mit rejtegethet?"

Most otleteket varsz?


Barmit rejtegethet! Amig meg nem talalod, nem fogod megtudni.

Gyanus, hogy valamit rejteget, abbol, ahogyan reagalt. Lehet hogy egy kis zacsi drog volt a zsebeben, lehet hogy egy ovszer.

Nyilvan ha csak cigi meg taknyos zsepi van benne, akkor nem ugrik igy a torkodnak, hanem szepen kozli, hogy maskor lecci ne, de igy, hogy nekedesett, nagyon valoszinu hogy vaj van a fule mogott.

2020. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 koltt ***** válasza:
Ha én arra ébrednék H a pàrom a zsebemben turkàl, tuti azt hinném, h szexelni akar, csak elnézte a sliccem 😀. Am meg szerintem ez az emberektől is függ, H ki mit tud tolerálni. Van akinek gàz, valakinek meg nem az, engem speciel nem érdekel. Baràtnömnek már szokàsa H hetente kéthetente vàltoztatgatja a telóm hàtterét, mikor nem figyelek oda, mindenféle àltala viccesnek gondolt képekre magàról, h ha a haverjaim meglàtjàk, akkor majd jól kinevezésének. Engem egyéltalàn nem zavar, sőt arányosnak talàlom, én viszont sosem nyúlok a cuccaihoz, mert nem érdekel, max elvesztem a körömvàgó ollót ilyesmit, de nàlunk ez egyàltalàn nem probléma. De ha zavarna sem tudnàm lefordítani ilyen piti dolog miatt.
2020. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!