Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ha a párotok zsebébe női telefonszámokat találnátok?

Figyelt kérdés

A párom felszolgáló és nagyon sokszor mikor mosom a ruhákat nézem át a zsebeket, telefonszámokat találok női névvel.

Most olyan rosszat sejtek... Van okom rá, vagy feleslegesen aggódom?



2015. szept. 22. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát engem is bántana a dolog. Mert az is lehet, hogy a lányok kérés nélkül adják ezt neki oda, de akkor meg párkapcsolatban élő férfiként az lenne a normális, elvárt viselkedés, hogy vagy kidobja, vagy lepasszolja valami szingli haverjának az infot, nem pedig zsebre teszi és ott hagyja...
2015. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Titokban akarta volna tartani eldugja olyan helyre,nem látható Helyen hagyja hogy észrevetted.Vagy az van hogy nem érdekli hogy te mit szólsz hozzá.
2015. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikor megkérdeztem azt mondta, hogy belerakta a zsebébe és el is felejtette.
2015. szept. 22. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:
En irnek smst a nevebe a csajnak a telomrol es jol megvernem. Egy ido utan mar nem lennenek telszamok tobbe a zsebeben.
2015. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A vendéglátás sajna ilyen.

Én is sokszor kaptam vissza a blokkot így, hiába van a karikagyűrű az ujjamon.

Nekem mondjuk az volt a szerencsém, hogy a pult alatt rögtön ott volt a kuka, abba "iktattam" az ilyen fecniket.

A vendéggel nem szabad sem bunkózni, se visszautasítóan viselkedni.

Ha csalna, nem lenne a ruhája zsebében.

2015. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen a szakmája ennyi, ez ezzel jár. Szerinted egy csinos felszolgálólány mennyi ajánlatot kap egy nap? Nagyon sokat.
2015. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszeruen tiszteletlenseg nem kidobni az ilyen fecniket. A visszautasitas szabad akaratnyilvanitas. Miota bunkosag? En vallalom magam es az akaratom.
2015. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SevN ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Lehet feleslegesen aggódsz, és titokban a párod lelkisegély szolgálatot nyújt a rászorulóknak, ezzel is égetve a karmáját, ez csak jó hatással lehet a kapcsolatotokra! Ne dőlj be a kis ördögöknek a válladon, és inkább szegezd neki a kérdést, ne nekünk, trolloknak!


Üdv,

SevN

2015. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!