Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon erős szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon erős szexuális vonzalmat mind a két fél érzi?

Figyelt kérdés

Tehát, hogyha én nagyon vonzódom valakihez, azt ő is ugyanúgy érzi, mikor a közelében vagyok?

Mármint a ,,kémiát"?

Vagy ha nem érzi, észreveszi, feltűnik neki?


N/25


2020. febr. 27. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha hidegen hagyja a másik, nem érezni. Max láthatja rajta, hogy rá van kattanva.
2020. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Most nem azért, de ha így lenne, akkor a nemi erőszak koncepciója nem igazán létezne... Te hogy maradtál életben?
2020. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Senki nem gondolatolvasó. Max. ha nagyon pirulsz, elkapod a tekinteted, dadogsz, és az asztal sarkának dörgölöd a szemérmed, akkor észlelheti.
2020. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Öljetek meg! :"D
2020. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... -.-"
2020. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem érzi ....,


de férfi számára kifejezetten izgató helyzet, ha ő iránta erős szexuális vonzalmat vehet észre.


(Rajta áll, hogy él vagy visszaél vele

kihasználja, vagy nem.... bármi jó is alakulhat belőle.)

2020. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
" ő is ugyanúgy érzi, mikor a közelében vagyok? Mármint a ,,kémiát"?" Ugratsz? Én F vagyok. De szép is lenne ha minden nö érezné a "kémiát" és viszonozná is akikre ráizgulok!
2020. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Komolyan nőként kérdezed? Én azt hittem, mindannyiunkat több férfi akar megdugni, mint amennyivel mi dugnánk szívesen.

(A nemi erőszak mondjuk inkább szól a hatalomról, mintsem a vonzalomról.)

2020. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!