Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félrecsőröztem egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrecsőröztem egy fiatal gyakornok fiúval, ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok 9 éve,szexelni nem akarok a kölyökkel de a csók nagyon jó volt vele.

2018. jan. 27. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálam igen. Férjednek vajon az?
2018. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
honnan tudtad hogy jo lessz vele a csóK,vagy csak azt nézted hogy jóképű?
2018. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már az is megcsalás, ha flörtölgetsz azzal, aki tetszik, és gondolsz másra is.
2018. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem jóképű, csak átlagos,illetve ki lehetne kupálni jobb ruhákkal,frizurával.Inkább gyámoltalan,cuki srác,olyan tipikus "megrontanivaló" .
2018. jan. 27. 17:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel a házasságodat is megrontod, nem csak a srácot.
2018. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Ááááá! Nem. Még az orális szex sem. Söt még a dugás sem ha védekeztek. Söt védekezés nélküli szex sem, ha nem leszel terhes. Még akkor sem igazán ha teherbe esel de elveteted. Vagy ha nem veteted el, de ..... (Nyugtasd csak meg a lelkiismeretedet!)
2018. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem jóképű, csak átlagos,illetve ki lehetne kupálni jobb ruhákkal,frizurával.Inkább gyámoltalan,cuki srác,olyan tipikus "megrontanivaló" .


általába az ilyen "férfiak"szüzek még 20 felett is,szal...nemértelek.....

2018. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pont az izgat hogy tudom hogy nem fér bele az értékrendjébe az,hogy férjes nővel kezdjen,nem vagyok hozzászokva ehhez,pasik többsége bepróbálkozik,de soha nem csaltam meg a férjemet,eszembe sem jutott.2X is megvillantottam a tangámat,mire végre letámadott,sosem vetemedtem erre eddig.Lehet beteg vagyok? :(
2018. jan. 27. 17:45
 10/15 anonim ***** válasza:
más vagy mint a többi nő az tuti,ugyanis a nők nem akarnak 10 évvel fiatalabb tesze tosza cuki fiuval csőrőzni,bár mivel a srác tudott csőrőzni,nyilván már volt nője,szal,anyira nem lehet rossz parti
2018. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!